Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik a babámmal?...

Mi történik a babámmal? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
10 hónapos eddig simán átaludta az éjszakát, este is betettem az ágyába és aludt.Most vagy 2 hete egyszerűen nem akar aludni az ágyába.este is ott kell legyek mellette amíg elalszik.És éjjel is fel kel és addig ordít amíg ki nem veszem pedig én már mindent kipróbáltam.Ilyenkor lefekszek vele a nyagyágyba és ahogy vissza akarom tenni az ágyába ki pattan a szeme és ordít.ezt nevezik szeparációs korszaknak?vagy mitől ilyen?nekem ez még nagyon új és egyszerűen nem tudom mit csináljak.minden tanácsot, tapasztalatot, ötletet nagyon szivesen fogadok.Köszönöm
2009. aug. 26. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
hát mi 7 hósak vagyunk és pont ugyanazt csinálja mint a tied.Én kiveszem megnyugtatom és visszarakom,de fél órát tuti küzdeni kell vele.Én is nagyon kiváncsi vagyok,hogy mitől lehet ez és arra is hogy elmúlik e.
2009. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

100%-ig nem vagyok benne biztos, hogy az, de szerintem a szeparációs szorongás miatt lehet. Olyan 8-10 hónapos kor körül szokott jelentkezni a babáknál. Eltart egy pár hónapig. Ha napközben is jobban igényli a veled való létet és másokkal visszahúzódóbb, akár az apukával is, akkor szeparációs szorongás miatt van.

Ha viszont másokkal is jól elvan és nem lett mostanában bújósabb, anyásabb, akkor lehet hogy a fogacskája jön és az viseli meg jobban.

2009. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!