Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utál az 5 hónapos kislányunk...

Utál az 5 hónapos kislányunk babakocsizni/kint lenni, mikor változhat ez? A baba kocsi ültethető, ki làt belőle, tudna nézelődni)

Figyelt kérdés
Próbálom kifejteni. Adott egy 4hónapos és 3 hetes kiscsaj, az elejétől kezdve nyűgi baba, semmi nemjo, éjszakát átalussza ezert ne panasznak vegyétek a kérdésem. Na de napközben az első alvás után semmi nem jó, csak ha anya dumál neki és a fejébe van mászva állandóan (ez szinten nem olyan nagy gond). Babakocsiban alvás előtt nezelodik, elvan, viszont akkor mint aki nem hajlandó rám nézni, mérges fejet is vág közben, mint aki meg van sértve. Ébredés után pedig rögtön fészkelődik, elkezd hangoskodni, nyugoskodni. Ha ki veszem és mondjuk “ül” az olemben az sem jo, ha maszkalok vele az jó. Ami idegesít, hogy szinte tényleg látni, hogy szandekosan rám sem figyel akkor, hogy esetleg megpróbáljam elterelni a figyelmet. Mondanom sem kell, így nem merünk elindulni vele semmilyen falun kívüli programra. És ez rossz érzés. Korábban kerülte a szemkontaktust (de még nagyon picike volt, alig mosolygott) most kb le sem veszi rólam a szemét, állandóan vigyorog közben. De nemtudom mi ez a kinti durca. Köszönöm ha megosztjatok velem a tapasztalatokat hasonló babócákról.

#babakocsi #nyűgös baba #Nem szeret babakocsizni
2023. máj. 3. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a babakocsi helyett a hordozot tettuk fel a kocsi vázára...igy el lehetett vele lenni egy darabig kint is.

(Nekek fontos volt,hogy ne sirjon a kocsiban,gyalog hordtuk a testvérét iskolaba)

Ugy 7 honaposan mar betettem a sport reszbe,onnantol mar nem volt gond

2023. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen az enyémet csípőn vittem karikás kendőben, mert úgy lehetett vele sétálni, akkor nem sírt.
2023. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hordozókendőben oldom meg a mai napig ha messzebbre vagy egyedül kell mennem vele.
2023. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint a 2-es válaszoló, 5 hónaposan kezdtük a karikás kendőzést csípőre kötve. Az nagyon jó volt, mert még a boltba is el tudtam menni vele, vettünk ezt-azt. A lányom ezt szerette, jövés-menés-nézelődés. Egyszer egy nap semmi nem volt jó, egész nap csak sírt az esős időben, hát mérgemben felkötöttem magamra, és elmentem vele esernyővel sétálni, akkor hagyta abba a sírást. Előre kötve nem volt jó, mert akkor nem látott ki rendesen, az nem tetszett neki. A babakocsiban csak üvöltött- hordozórészben is, sportrész se tetszett neki döntve. Onnantól lett jobb amúgy, amikor 9 hónaposan megtanult ülni, és ülve tudtunk menni, azóta nagyon szereti a babakocsit.
2023. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatos hordozó. Nálunk az működik.

Babakocsit csak ritkán "fogadja el" ott is csak az autós hordozóban van el, mert onnan kilát .

2023. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!