Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a cumisüv...

Hogyan szoktassam le a cumisüvegről?

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hónapos, és a reggeli/esti kakaót is cumisüvegből issza, amivel nem is lenne baj, viszont inni is csak és kizárólag abból hajlandó. Vettem 100 féle csőrös poharat, szívószálas kulacsokat, szilikonos csőröst, mindent. A kisivólét sem hajlandó inni. Elfordítja a fejét és kb ordít ha nem a cumisüvegből adom, vagy ha kicserélem a cumifejet rajta. Voltam drasztikus is, de képes volt 4-5 órán keresztül nem inni emiatt.. ja és csak fekve iszik.. ülve nem.. már eléggé aggaszt a dolog és nem tudom mit csinálhatnék még :(

2023. máj. 4. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
En elengednem ezt meg egy ideig, es el kezdenek szerepjatekozni a plusseivel, es ugy behozni a temat.
2023. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem azt mondta a védőnő,hogy ne erőltessem elhagyja magától.

Próbálgattuk a saját poharunkból ott ment egy db ig 1 2 korty.

Elkezdtem,hogy nem.kakaót adok neki reggel hanem kalácsot ezt azt stb és ez vált be nem kellett a cumisüveg neki..

Utána kubu víz ebből ivott sima vizet is majd mosr 22 hónapos iszik pohárból meg kubus vizes palackból...a kakaót reggrl este már elhagyutuk pár hónapja

2023. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha màs gyereket làtna inni lehet, hogy eltanulnà. Jàtszotèren kerj segítseget a többi anyàtòl, itassàtok egyszerre pohàrbòl a gyerekeket
2023. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Dobd ki a cumisüveget, akkor csak másból ihat, lehet sztrájkol egy kicsit,de inni fog majd

Mondjuk szívólás a pohárból igyon helyette lehet könnyebb a váltás

2023. máj. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
nem a cumisüveg a baj, hanem a kakaózás
2023. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Csőrös pohár esetleg? Ami szilikonos szívókás? Az ilyen átvezető megoldás lehet, hogy nem a szokott módon kell cumizni, de mégis hasonló érzetet ad.
2023. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja bocsi most látom... akkor passz. Cseréld sima műanyag pohárra, próbálga ki, az felnőttes dolog már, hátha érdekli.
2023. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fürdésnél, homokozàsnàl adj a kezèbe poharakat. Először elèg, ha ismerkedik velük. Hagy tapasztalja milyen bele- meg kiönteni dolgokat.

Babákat ,,iatassàtok". Tèged itasson meg. Ìgy szep lassan megszokja

2023. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!