Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vigyem le a lazat? 1.5...

Hogyan vigyem le a lazat? 1.5 eves

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggelre belazasodott a kislanyom 38 fokos laza volt egyszer felment 39.0re de feljebb nem viszont nagyon forro...

Adtam neki nurofent flamborint napkozbe este pedig furdo aztan kup+nurofen a vedono ajanlasaval DE allandoan felsir szegeny, tiszta viz folyamatosan izzad es forronak erzem meg mindig.

Egesz nap konkretan egetett a bore.

Mit csinaljak??? Mivel tudnam livnni neki?? Most ez a virus van tudom de nagyon ijeszto. Elore is koszonom a valaszokat :((((


2023. máj. 10. 22:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy nyugodtan mérd hónaljban, lehet, hogy pár tizeddel pontatlanabb, de nem számít akkora hiba. Országfüggő, hogy milyen típusú mérés az elterjedt, szokásos. Valahol csecsemőknek is hónaljban mérik. Nem hiba, csak számolni kell azzal a pár tized eltéréssel.
2023. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Kérlek ne itass sportitalt egy másfél évessel. Elektrolit pótlásra más készítmény van (pl. Normolyt), ezügyben inkább gyerekorvossal konzultálj ha szükségesnek érzed.
2023. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Most mar 20 perce alszik vegre es nem sir.

Nem itatom semmivel csak vizzel!!:)) amikor felsir azonnal megkinalom vele hogy potolja a folyadekot.


Holnap azert felhivom az orvost de koszonom mindenkinek hogy megnyugtattatok mert mar nagyon aggodtam. Izzad nagyon de akkor ez is jo!!:))

2023. máj. 10. 23:16
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Rendben lesz, nyugodj meg. Jól csinálod.

4,5,9,12. válaszoló voltam (ápolónő).

2023. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Okozhat hasmenest nala es a magas laz?? Most ejjel arra keltunk hogy hasmenese van nagyon durvan..
2023. máj. 11. 00:35
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A láz nem okoz hasmenést, a hasnenést kiváltó vírusfertőzés okozza a lázat.
2023. máj. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csuklóra, bokára tehetsz borogatást neki, ha hagyja.
2023. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2023. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!