Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vigyem le a lázát?

Hogyan vigyem le a lázát?

Figyelt kérdés
A Germicid kúp nem igazán akarja levinni a lázát. Borogathatom a homlokát? Mit csináljak?
2011. febr. 25. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Priznic, ha az sem segít, akkor hűtőfürdő.
2011. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Ha elmúlt 3 hónapos akkor kaphat Nurofent. Nálunk a Nurofen együtt alkalmazva a hűtőfürdővel általában használni szokott. Az hogy a honlokát borogatod semmit nem ér. Az egész testét kell fürdőlepedőbe csavarni ha borogatni akarsz. Mi Antypireticum kúpot használunk de azt csak receptre lehet kapni.
2011. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 és fél hónapos, ezt elfelejtettem leírni.
2011. febr. 25. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a háziorvosunktól a Suppositorium noraminophenezoni lázcsillapító kúpot kapjuk.Nektek a 100 mg-os kell még ilyen picinek.Recept nélkül is lehet kapni,de így a duplája kb:500 ft.

1 kúp s ha nem, megy le a picinek a láza 3 óra múlva Nurofen szirup.Felváltva 3 óránként.míg nem megy le a láza.


Minden jót s jobbulást!

2011. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nurofen szirupot és Germicid kúpot 2-3 óránként lehet váltva adni.Nálunk a makacsabb láznál így a kettő együtt hat.Amúgy mennyi a láza?
2011. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hűtőfürdő!!!
2011. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányom is sajna beteg, és alig alig bírtam csillapítani a lázát!

Eddig mindgi nurofent kapott, (2* volt edig lázas beteg 15 hós most), de meg sem mozdult a hője!

Így én beraktam a kádba!Ott jól elvan, mégha már 32 fokos a víz akkor is!

De aztán hozott a férjem panadolt babyt és az levitte!

Pedig másnap a dokinőnk mondta hogy a panadolt hagyjuk mert semmire sem jó, váltsam a kúpot nurofennel!

De aztán mondtam hogy nekünk bevált a panadol, csodálkozott, de mondta hogy akkor az meg együtt a hűtőfürdő!

Nálunk sajna csak kombinálva jó!gyógyszer+fürdő!


Én soha nem kínoztam prizniccel, szerintem az durvább, mint a hűtőfürdő!Vagyis nálunk jobb a fürdő, mert ott nincs egy nyikk sem, ilyenkor is pancsol!


Jobbulást!


Nekünk kedd óta az első nap mikor még csak reggel volt láz, és most "csak" hőemelkedése van , de az folyamatosan! :(

2011. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
38,7 volt legutóbb, mikor mértem. nemsokára fürdünk, megpróbálom a hűtőfürdőt neki. Annyira rossz, mert ő az első babám, és annyira tapasztalatlan vagyok...
2011. febr. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!