Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónap körüli babátokat...

7hónap körüli babátokat lefoglalják a játékok? Mivel játszanak, mi köti le őket?

Figyelt kérdés
Az én kislányomat 2percnél tovább semmilyen játék nem érdekli. Inkább elvan minden mással. Imádja rágni a távirányítót,apró darabra tépi az újságpapírt. Elvan mindenféle dobozzal,zacskóval,szereti ütögetni csörgetni őket. "Dudál" az alufóliás kartonhengerrel,ja és mostanság a lakáskulcs a mániája. Sétáláskor visszük magunkkal a műanyag légycsapót,mert különben balhé van.
2010. okt. 10. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is gondom volt ezzel,de úgy két hete úgy fél órára elvan magában.legjobban a sípolós kis könyvét szereti,és egyébként minden más is érdekli ami nem játék,értem itt távirányító,kulcs,papír,amiket te is írtál.most már a járókába is elvan egyedül de ha lerakom a földre ott is elpörgölődik,mert még nem mászik.de ha nincs kedve egyedűl lenni,akkor nekünk is mindegy milyen játék,csak akkor van el ha ott vagyok én is.amúgy nálunk pl a földön sose maradt el egyedűl,itt volt a bnőm a kislányával őt oda rakta le,hát én is leraktam a földre és azóta eljátszik magától is és nem sír hogy nem akar a földön lenni.
2010. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Mi dettó ugyanezek vagyunk.Kisfiam 6-án töltötte a 7hónapot és mostmár el-el van de még mindig nagyon anyás.Szinte semmit nem tudok tőle csinálni már rámférne egy kis kikapcsolódás.Rátok nem?
2010. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is most leszünk 7 hónaposak, és nekem se játszik el semmivel egy-két percnél tovább. Nekünk is a favorit, ha az ölemben ülve "olvassa" az újságot, vagy játszik a teás, kekszes dobozzal, műanyag flakonnal. Forgatja, eldobja, én visszaadom, ezzel elvan olyan 15 percig, aztán azt is megunja. A távirányítóra és a mobilokra gerjed :) Egy darabig elvan, ha leteszem, de pár perc után mellé kell ülni.
2010. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan az én lányomat semmi nem köti le 2 percnél tovább.Ha felveszem elvan de ha lerakom hisztizik.Kész vagyok tőle:S

Örülj hogy legalább ezekkel elvan:

2010. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem panaszkodásképpen kérdeztem!!! Kíváncsi vagyok kinek mi köti le a babáját,sajnálom hogy a tied semmivel nincs el. Az enyémet sem lehet egy percre sem magára hagyni,hiába játszik.
2010. okt. 11. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!