Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lány nevet, neveket...

Melyik lány nevet, neveket választanád ezek közül? Írnátok mindegyikről véleményt is? Mik azok amiket biztosan nem választanál?

Figyelt kérdés
Lili, Liza, Lilla, Luca, Dorina, Krisztina, Virág, Sára, Júlia, Hanna, Anna, Bernadett, Johanna, Flóra, Blanka, Fanni, Petra, Alíz, Dorina, Zoé, Abigél, Adél, Adrienn, Ágnes, Aisa, Alexa, Alissza, Annadorka, Annakarina, Annaróza, Antoanett, Augusztina, Auróra, Azálea, Banánvirág, Bellaróza, Bella, Bettina, Bíboranna, Boglárka, Boróka, Cecília, Celeszta, Ciklámen, Celina, Csenge, Csilla, Dália, Dalma, Danna, Daniéla, Daniella, Detti, Dominika, Dorisz, Dorka, Dorottya, Dzsenna, Dzsesszika, Elena, Helena, Etelka, Eliza, Elvira, Emerencia, Emma, Emmaróza, Emese, Éva, Fraciska, Fruzsina, Georgina, Gizella, Glória, Gréta, Gyémánt, Gyöngyi, Györgyi, Hajnalka, Hanga, Viola, Violetta, Hannaliza, Harmatka, Hedvig, Henrietta, Ibolya, Ildikó, Irén, Irma, Ivett, Írisz, Izabella, Ízisz, Jadviga, Kamilla, Kármin, Karolina, Katica, Kincső, Klaudia, Kornéli, Lejla, Léna, Lotti, Lilibella, Lívia, Lídia, Lizabella, Ludmilla, Lukrécia, Mábel, Margó, Marcella, Márti, Midori, Molli, Noémi, Nikolett, Nilla, Noélia, Noella, Norka, Odett, Oktávia, Olimpia, Orsolya, Patrícia, Prudencia, Priszcilla, Renáta, Réka, Róza, Rubina, Szabina, Szofia, Szófia, Szonja, Szüvellő, Tália, Tamara, Tímea, Tünde, Uránia, Valéria, Vanda, Vanessza, Vilhelmina, Viola, Zselyke, Zseraldin.

2023. máj. 14. 23:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

*szóval, ha bármelyik van, amelyik jobban tetszik nála egy adott névnél, akkor húzd át vonallal, vagy ne írd föl eleve.


Akár kettő keresztnevet is adhatsz,ha akarod.

Azt is megnézheted, hogy melyik gyakori a környezetedben, bár ez nem jelent semmit , mert lehet, hogy pl egy hét múlva 5-en szülnek a környezetedben; és mind ugyanazt adják, amit te a megelőző héten, amikor szültél.

2023. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Na nagyjából sikerült lerövdíteni a listát ezekre: :D

-Zselyke

-Marcella

-Etelka

-Franciska

-Júlia

-Liza

-Petra

-Dorina

-Sára

Így talán könnyebb :D.

2023. máj. 15. 00:42
 13/29 A kérdező kommentje:

-Alíz

még kimaradt

2023. máj. 15. 00:42
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik: Júlia, Petra.

Elmegy: Marcella, Liza, Dorina, Sára

Semmiképp nem adnám: Etelka, Franciska

Hideg is kiráz tőle? Zselyke

2023. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos végig olvassuk. 😆
2023. máj. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, a rövidített listádat már könnyebb véleményezni. Az eredetit viszont nem tudom, hogy hoztad össze. Még a Banánvirág is szerepelt rajta...

Jó: Júlia, Sára, Alíz

Nincs vele baj, de nekem nem tetszik: Franciska, Petra, Dorina, Liza (számomra ez túlságosan becenév jellegű)

Semmiképp nem adnám: Zselyke (divatnév, amiben ráadásul szerintem semmi szép nincs, bocsi), Marcella (nagyon erőltetett női névként), Etelka (csak kötözködő, kotnyeles 70 éveseket ismerek ezzel a névvel)

2023. máj. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

amit vállalhatónak tartok: Hanna, Anna, Lilla, Krisztina, Ágnes, Alíz, Abigél, Adrienn, Daniella, Dorottya, Emese, Éva, Tímea, Karolina, Noémi, Nikolett, Lívia, Lídia, Patrícia, Róza, Cecília



Többit akkor se ha fizetnének

2023. máj. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

a szűkített listából amit adnék: Júlia


többi nagyon nem

2023. máj. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg nem dobja ki a google a hivatalos névsort, régen mindig első helyen volt a találat, most meg a hülye femina cikkek meg babaneves oldalak jönnek csak be.

A napokban én is kerestem többször.

2023. máj. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Vezeték név is szempont lehet talán. Ha hosszabb a vezeték név, rövid nevet, ha rövid akkor hosszabbat is adnék. Nekem a Petra és Dorina tetszik.

A Zselykét én se szeretem 😂

2023. máj. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!