Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegitőt mikortól lehet...

Járássegitőt mikortól lehet használni gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kiváncsi, hogy hány hónapos kortól, hanem inkább arra hogy mikor feláll, vagy mikor már lépeget? Ki mikortól használta?
2010. okt. 10. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor már biztonságosan,ügyesen áll fel,lépeget a bútorok mellett, akkor meg lehet próbálni. De szerintem ez az első felállás után ne rögtön legyen,mert hagyni kell,hogy erősödjön a lába,egyensúlya. Én az első felállás után kb 2 hónappal gondoltam rá,hogy kéne venni,de mégse vettem. Szerintem nem jó,mert eleshet vele,ha nagyon gurul.
2010. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam megoldotta, egész nap tologatja a székeket és a műanyag kis sámlikat a házban. Szerintem felesleges a járássegítő.
2010. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

11 hónapos, 4-5 lépést meg tud már tenni egyedl, mindenféle kapaszkodás nélkül, de ezt még nem nevezném igazi járásnak. De nem tervezek járássegítőt venni, ha erre van szüksége, tologatja a székeket.

2010. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk lassan 3 hónapja tologatja a bútorokat, de mi azért beszereztünk egy-két járássegítőt. 6 hónaposan állt fel, és 7 hónaposan elkezdett apránként tologatni, először bútorokat. Most olvastam, hogy túl korán odaadni ártalmas, mert megnyúlnak a szalagok, de mi a apró bútorok miatt nem tudtuk kikerülni,hogy ne tologasson, így hamar megkapta a járássegítőket is.:)
2010. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!