Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az állatkertet élvezné egy...

Az állatkertet élvezné egy 16hónapos?

Figyelt kérdés
Vagy milyen programokat tudtok Budapesten belül amit élvezne egy 16hónapos autó nélkül.
2023. máj. 25. 11:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
A margitszigeti állatpark jó ötlet kezdetnek, kívülről körbesétálni, bent pacit simogatni, ha úgy látod, hogy az bejön, utána legközelebbre lehet a nagy állatkertet is betervezni. :)
2023. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Babakocsit vinnek mindenkepp csak autónk nincs arra értettem. Koszonom az otletet a margit szigeti kisállatkertnek utánna nézek😊 A tv-t meg ne hozzuk már elő minden kérdésnél. Ha valamelyik gyermek tv-zik ugyan úgy teljes értékű gyerek.
2023. máj. 25. 11:58
 13/33 anonim ***** válasza:
78%

Szigethalmon voltunk vadasparkba. Azok az állatok amiket lehetett simogatni vagy etetni , érdekelte őt. De onnantól hogy nem érintkezhetett velük csak nézhette volna a rácson keresztül stb már nem érdekelte. Elég kicsi vadaspark, 1 óra nagyon max , és kB így is 30 perc után már kB unatkozott és csak hisztizett, hogy menjünk ki a játszótérre.

Úgyhogy szerintem max egy vadaspark egy állatsimogató. De az állatkert szerintem túl nagy nekik és nem köti le őket hosszú ideig.

2 éves a fiam

2023. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%
7-esnek tökéletesen igaza van. Emlékszem, amikor először mentünk első gyerekünkkel állatkertbe (pedig bőven 16 hónapos kor felett volt), a legnagyobb attrakció neki a játszótér volt (az állatkert szélén volt egy kis játszótér kialakítva). Az állatkertben töltött idő több, mint felét a játszótéren töltöttük. :-)
2023. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 hollófernyiges ***** válasza:
85%
Négy éves koráig a lányom a játszóteret meg a szurikátaalagutat élvezte legjobban az állatkertben.
2023. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
14%

Pedig abszolút igaza van az elsőnek. Az állatkerteknek elsődleges közönsége a kisgyerekek... Lenne, ha nem lenne ennyire rosszul nevelve ez a mostani generáció.

Tévé, tablet, telefonos játékok már a 8 hónaposnak, persze hogy fel se emeli a fejét, ha elsétál mellette a zsiráf.

A játszótér is annak a gyereknek izgalmasabb az állatoknál, aki játszótérre se jár rendesen.

2023. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%
17-es, az első két bekezdéseddel még nagyjából egyet is tudnék érteni, de az utolsó mondatod egy nagy baromság.
2023. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%

17: a kilencvenes években voltam gyerek, anyámék meg a hetvenes években. Tablet nem létezett, telefon meg a vezetékes, vajmi kevéssé izgalmas egy gyerek számára :-) mégis a nagymama nevetve mesélte hogy anyámat elvitte állatkertbe, megnézték a zsiráfot az első tíz percben, aztán anyám kijelentette, hogy akkor mehetünk haza, mindent láttunk.


Visszagondolva engem is csak annyi kötött le, hogy huuu, ott a majom meg etessük meg a zsiráfot, aztán unatkozzuk végig a többi házat gyorsan. Egy akvarista, madarász vagy rovaros rész tök unalmas egy gyereknek, de még a szafari állatokat is meg lehet unni percek alatt.


Bármilyen meglepő, annak ellenére hogy az állatkert tényleg a gyerekesekből él, de valójában kulturált állatkerti látogatás kizárólag 14 éves kor felett van.


Az állatkertes válaszoló voltam az első oldalról.

2023. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
9%

18, pedig pont nekem is ugyanez ugrott be az összes olyan kommentről, ami arról szól, hogy a gyereknek jobban tetszett a játszó.

Miért? Mert az állatkertekben nem a játszótér a fő attrakció, ezért általában semmi extra: egy-két csúszda, mászóka. Semmi olyan, amit 1000 másik játszótéren ne láthatna a gyerek. Már ha viszik máshova.

2023. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 harebell ***** válasza:
81%
Kisebb állatkertet, vadasparkot élvezhet, én is ajánlom a margitszigeti kisállatkertet. Rendes nagy állatkert gyerekfüggő, hogy mennyire tud mit kezdeni vele, mennyi idő után fárad el. Szerintem akkor menjetek, ha ti (felnőttek, nagyobb gyerekek, ha vannak) szeretnétek, ti élveznétek, aztán ő is ellesz valahogy, nézelődik :) rá még vonatkozik a babajegy, de baba miatt én csak akkor mennék drágább belépős helyre, ha biztos, hogy élvezi.
2023. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!