Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az állatkertet élvezné egy...

Az állatkertet élvezné egy 16hónapos?

Figyelt kérdés
Vagy milyen programokat tudtok Budapesten belül amit élvezne egy 16hónapos autó nélkül.
2023. máj. 25. 11:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
67%

27 vagyok, nem volt sem laptopom sem tévém gyerekként, és játszótérre is hordtak sokat. Mégis a legjobban a játszóteret élveztem az állatkertben.

Igenis extrább játékok vannak ott mint egy sima játszótéren (vagy legalábbis voltak gyerekkoromban). Volt egy bazi nagy bálna amire fel lehetett mászni, de csak olyan kapaszkodók voltak mint a falmászó falakon, úgyhogy rendesen kihívás volt feljutni rá, nem olyan gagyi volt mint a sok játszóteres mászóka. Meg volt kötelekből mászó-háló, mint a majmoknak. Az is tök izgi volt, mert ahogy a sok gyerek mászott rajta, úgy kicsit mozgott össze-vissza.

Kérdező, egyetértek a többséggel. Nekem anyám állat mániás, úgyhogy sokat hordott az állatkertbe. Nyilván elnézegeti az ember a zsiráfot is, de kb az ötödik hú de egzotikus állat után baromi unalmas lesz. Sokkal jobban érdekelt a játszótér, a perec, az Ice'n'Go fagyis stand meg az ajándékbolt. Még a fóka show az ami az állatokhoz köthető és igazán szórakoztató gyerekeknek is. Biztos aztán van olyan gyerek is akit érdekel, de a többségnek ez túl nagy falat.

2023. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül, amikor mentek. Ennyi..nem élvezi úgy akkor nem.
2023. máj. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Pont most voltunk a 16 hónapos kisfiunkkal a nyíregyházi állatkertben.

Nem is voltak olyan nagy reményeim, hogy órákra leköti majd a sok állat. De kellemesen csalódtam. Érdeklődő volt nagyon a kisfiam, mutogatott össze-vissza:D

Sokat mászkált, élvezte a látnivalókat(nem csak az állatokat). Persze van amik nem nagyon izgatták, de a "látványos" állatok érdekelték.


Mi mondjuk ott szálltunk meg a hotelben, szóval ha úgy láttuk sok neki, akkor kimentünk, és folytattuk másnap a sétát.

Egésznapos programnak tényleg sok lehet, akkor inkább vadasparkot választanék. :)

2023. máj. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!