Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az állatkertet élvezné egy...

Az állatkertet élvezné egy 16hónapos?

Figyelt kérdés
Vagy milyen programokat tudtok Budapesten belül amit élvezne egy 16hónapos autó nélkül.
2023. máj. 25. 11:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeknek tetszett már ennyi idősen is, persze elfáadtak egy idő után,aludtak egyet, majd újra lelkesen nezelődtek, volt jatszóterezés is. Mondjuk nálunk vannak állatok,van kapcsolatuk állatokkal.
2023. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
93%

20-ra:

De a kisgyereknek pont a játszótér az eleme, mint halnak a víz. Egy kisgyereknek eleve unalmas az, amit csak megnézni lehet. A vitrinben levő porcelánok is unalmasak, hiszen nem szabad kézbe fogni őket, játszani velük. Egyetértek azokkal, akik írták, hogy az állatsimogató jobban érdekli a gyerekeket, mert ott végre nemcsak nézni, de legalább simogatni lehet az állatokat.

A játszótér pedig a jól ismert közeg, amivel tud mit kezdeni. Tehát nem azért akar rögtön oda menni, mert akkora újdonság és attrakció neki, hanem épp ellenkezőleg: mert ez a megszokott, amivel már tud mit kezdeni, tudja milyen örömteli dolog.

2023. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%
A fiammal 17 hónaposan (a nővére miatt) voltunk először vadasparkban. Neki tetszett, nevette az állatokat. Meg volt játszótér is, ott is jól elvolt. De azért egy vadaspark kisebb, mint egy állatkert, ott lehet hamar elunta volna magát.
2023. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nem sok értelme van még ebben a korban egy ekkora állatkertnek, nem fog fel belőle semmit, hamar elunja majd, bár nyilván te ismered. Ha már Városliget, én ajánlani tudom az ottani játszóteret. Hatalmas, és kisebb gyerekeknek is van ott mit csinálni. Van mosdótól elkezdve minden.

A margitszigeti állatkert is jó, a sportuszoda (Hajós Alfréd) előtt van játszótér is.

2023. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%

Én felnőttként sokkal jobban élvezem az állatkertet, mint gyerekként.

És igen, a gyerekeknek az az érdekes, amit meg lehet fogni, vagy játszani lehet vele.

2023. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

A lányom annak idején 8 hónapos volt, amikor voltunk vele állatkertben. Nem miatta mentünk, de ugye 8 hónaposan oda ment, ahova mi. :D

Eleinte tetszett neki, nézte az állatokat, de elég hamar megunta. Legalábbis babakocsiból. Utána az apja kezében volt, onnan szívesebben nézelődött már. De nyilván ő még aludt is közben, evett, szóval eltelt azért az idő így is.

Kisfiam most 1 éves, imádja az állatokat. Kutyát, cicát, lovat, tyúkot, madarakat, amiket itt a közvetlen szomszédságban lát.

Nyáron tervezzük, hogy megyünk vele állatkertbe. De csak valami kisebbet nézünk ki, ahol azért nem kell egész nap bóklászni. Annak idején Győrben voltunk, az nem olyan nagy, nem egész napos program.

2023. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
65%
19: még egy mászóka meg egy csúszda is jobban kielégíti egy kisgyerek mozgásigényét, mint a szülei mellett való fegyelmezett bandukolás és az állatok nézése. Ez utóbbi egy sokkal passzívabb és limitáltabb tevékenység. Kb annyiban jobb, mint egy múzeum, hogy nem kell csöndben lenni :D Múzeumba se viszel kisgyereket, nem?
2023. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont a 16 hónaposunkkal voltunk. Tetszett neki, de nem bírta végig. Elaludt 2 óra után :)
2023. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%

Sokszor az ilyen helyeken a kisebbeknek azért tetszik jobban az állatsimogató, mert ott közel lehet menni, meg lehet az állatokat simogatni, etetni.

Megnézik a zsiráfot és az elefántot is 10 méterről, de nem tudnak vele semmit kezdeni, mert nem mehetnek közel, nem simogathatják meg. Gyerekként én is azért vártam az állatkertezést, mert kaptam kürtős kalácsot, és jó volt a játszótér. Semmi értelmét nem láttam a fel-alá járkálásnak, miközben a legtöbb állat aludt/el volt bújva.

2023. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

A nagyot 13 hónaposan vittük először, még járni se tudott, de imádta. Vigyorgott, mutogatott, "követelte", hogy nézzük meg ezt is, azt is. Azóta is évi minimum kétszer program, rengeteg állatkertben voltunk már. A játszótér sose érdekelte az állatkertben.

A kicsi 4 hónaposan volt először, na ő még akkor tényleg nem "élvezte", de a következő évben már ő is határozottan.

2023. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!