Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Túl barátságos a...

Segítség! Túl barátságos a 8hós babám?

Figyelt kérdés

Most múlt 8 hónapos. Ha mondjuk fogom a kezemben, akkor óvatosan odanyúl a beszélgetőpartner felé, ha az reagál rá kedvesen, akkor mosolyog. Tehát barátkozik. Nem lehet h túl barátságos hogy meg akar érinteni másokat?

Egyébként ha mondjuk kimegyek a szobából, az esetek többségében elkezd hisztisen sírni, tehát már látja hogy készülök elmenni. Legjobban mellettem, vagy az ölemben, vagy minél közelebb hozzám szeret játszani.



2023. jún. 6. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, kiégtem 🤦‍♀️😅



Hidd el, lesz még olyan h mögéd bújik és nem akar ismeretlenekkel beszélgetni se. 8 hónapos. Örülj h nem sír.

2023. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne túl barátságos? Kíváncsi, ennyi.
2023. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem mosolyog és félénk akkor autista

Ha mosolyg és barátságos akkor az a baj!

Nem értek ti nagyon rá a gyerek mellett?!

2023. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azt hittem már kialakul az idegenektől való "félelem". De akkor még kicsi hozzá. Mondjuk az is igaz, hogy ilyenkor vagy az ölemben van, vagy fogom, tehát ott vagyok vele, nyugodtan felfedezhet.
2023. jún. 6. 09:46
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Istenem...problemakat kerestek ott ahol nincs problema..
2023. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nwm tudom mi van Veletek de ott is problemát kerestek ahol nincs, jöttök a gyakorira aggódva kérdezni, egy eze nem szakmai oldal, kettő feleslegesen görcsöltök unalmatokba.

Én is aggódom a gyerekeimért de azert van egy szint ahol már túlzás, itt mindenki autistának hiszi a gyerekét vagy túl közvetlennek. Babák,gyerekek más-más személyiséggel, mas más fejlődési szakaszban,ha tényleg gond van annak nem egy darab nyamvadt jele van..kötelezném az anyukakat arra hogy tanulmányozzák a csecsemők gyermekek fizikai,mentális és lelki fejlődéséről szóló könyveket

2023. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Furcsa hogy csak az én kérdésem alatt esnek nekem a válaszolók?!
2023. jún. 6. 10:45
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Nyugi neeem

Minden hü...e kérdés alatt kiakadnak a gondolkodó lények!

2023. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a férfiakkal sokkal távolságtartóbb, nőhöz akár egy idegenhez is átkéredzkedik, ha szimpatikusnak találja. Szerintem ez kifejezetten jó.
2023. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm. Első gyerekem, úgyhogy nyilván ezért született ez a számotokra hü.lye kérdés, nem kötelező válaszolni ráy főleg nem kötekedés céljából. Ha még jönnek százan "kötekedni" jelentem a válaszokat.
2023. jún. 6. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!