Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ilyen éjszakára való...

Az ilyen éjszakára való tápszerektől jobban alszik a baba?

Figyelt kérdés

Még csak most lesz 5 hónapos a lányom. Soha nem volt jó alvó, de mostanában egyenesen szörnyű lett. 1-2 óránként ébred. Ráadásul nem elég csak megetetni mint régen, már konkrétan minden ébredésnél üvöltést rendez, és újra kell altatni járkálással-énekléssel. Kezdek nagyon kikészülni.

Most 100% anyatajes, 6 hónapos korában akarom elkezdeni a hozzátáplálást. Látom hogy vannak ilyen "jó éjszakát" tápszerek is 6 hónapon felülieknek. Eddig tápszert nem terveztem neki adni mert ugye bőven van tejem. De ha ilyen marad az alvása, akkor lehet éjszakára megpróbálkoznék valami hasonlóval. Szerintetek lenne értelme? Vagy csak bele zavarnék a szoptatásba ezzel, de ugyanúgy ébredne ennyiszer?

[link]

Ilyesmire gondoltam.



2023. jún. 7. 22:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hátról hasra fordul de azt már régebb óta mint a rossz alvás. Visszafelé én még nem láttam, de volt mikor olyan távol találtam meg a játszószőnyegtől, hogy szerintem muszáj volt már azt is csinálnia. Terpesz pelenkát hord amúgy, és ezek a távol kerülések akkor történtek mikor az valamiért nem volt rajta. Szóval lehet simán menne már az is ha nem lenne a pelenka.
2023. jún. 8. 08:35
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk bevált pont ezt vettem, amit te linkeltél be. Tápszeres eleve 7 hónapos. Ha jól lakik csak 1x ébred enni éjjel. Amúgy alszik szépen éjszaka.

Előtte míg a Beba supremet kapta lefekvés előtt úgy, mint nappal is 2-3x etettem éjjel.

2023. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Nalunk egyetlen dolog segitett mindket gyereknel, hogy a ferjem atvette az altatasukat. Addig keltek, es ebresztettek. Vele meg felere csokkent az ebredesek szama, majd az ejszakat is ataludtak kesobb.
2023. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!