Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba nem kéri már a...

6 hónapos baba nem kéri már a tápszert mit csináljak?

Figyelt kérdés
Babám már régóta el utasítja. 4honapos kora óta hozzá van táplálva. Tápszeres már 2 hetes kora óta, mióta kapja a finomságokat nem eszi a tápszert csak szinte veszekedve..reggel kómásan megeszi szépen de az estit nem :( már nem tudom mit tegyek, azt mondta a védőnő hogy adjak neki este akkor tápszer helyett tejpépet. Van valaki még így? Alsó 2 foga most bújt ki. De már előtte is elutasította a tápszert szóval nem mondanám H e miatt lehet..

2023. jún. 13. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
És mellé eszik rendes mennyiséget hozzátáplálásból? Próbálkozhatsz esetleg másik fajta tápszerrel, az enyém később megette azt, amit az elején nem, és nem ette, amit az elején igen, úgyhogy tud változni az ízlésük.
2023. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én megkérdezném a gyerekorvost,ne a védőnőt. Nálunk volt olyan,hogy jött a foga és keveset evett,volt hogy inkább kanalasat, volt hogy inkább tápszereset. Másfajta tápszer esetleg? Nem fáj-e valamije?
2023. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Válts másfajtára, szüksege van még rá
2023. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Az első gyerekemnél úgy jártam, hogy kb 4 hónaposan elkezdett fogyni a tejem. Próbáltuk pótolni tápszerrel, de nem fogadta el. Pedig három különböző el is próbálkoztunk. Azt mondta a védőnő, hogy akkor marad a rendes kaja. Igazából nagyon nem volt más lehetőségünk.
2023. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Add hozzá az ételhez a tápszert, hátha az is megoldás lehet, én ha sűríteni akartam tápszert használtam és egy kis rizs lisztet.
2023. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!