Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már bélelt nadrágot adtok a...

Már bélelt nadrágot adtok a harisnyára sétához? Vagy polár overált? Ebben a 10-15 fokban mennyire öltöztetitek már be a babót? Sál kell már?

Figyelt kérdés

8 hós a babám, szerintetek 2 ilyen nadrág elég lesz, többet ugye nem érdemes venni.

Én az overált majd még hidegebb időkben gondoltam ráadni, addig takarót, vagy lábzsákot tennék rá.

Bakancsotok van, vagy csizma?

Kesztyű az ujjatlan van még csak ilyen piciknek, vagy 1 ujjas is lehet kapni?


2010. okt. 12. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

harisnya felé még elég egy sima nadrág nem kell bélelt

overall meg pláne nem kell még.

sál jól jöhet pl. ha fúj a szél. sapka kell!

kesztyü: van egy újjas pl. C&A, tesco -ban.


amig nem tudott járni elég a polár kocsicipő v. a tutyi.

a babakocsiban pléd.

2010. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vékony overált adok a gyerkőcre, alatta 1 nem bélelt nadrág harisnya nélkül, vastag zoknival. Pléddel csak alváskor takarom be, ha nem alszik, még az sem kell.
2010. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én reggel polárbéléses bársonynadrágot adok a kislányomra, mert akkor még elég hűvös van, 7-8 fok. Napközben csak sima nadrágot, az utóbbi napokban itt 14-15 fok volt. Harisnyát nem szoktam még ráadni, csak amikor erősen fúj a szél, mint ahogy pár hete. Sálja van, de nem adtam még rá, ahogy az overállt sem, majd a hidegebb időkben. Én magasszárú bőr cipőt adok rá, nem bélelt, amolyan őszi cipő, nem szokott hideg lenni a lába. Van ötujjas kötött kesztyűje, pár napja vettem, de még csak rápróbáltam, sétához nem hordja. Vékonyabb vagy vastagabb sapit adok rá, attól függ, hány fok van. Pokróc nálunk is van a babakocsiban, ha szükség lenne rá.

Szerintem két overáll elég lesz télre (hacsak ki nem növi).

2010. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még vékony nadrágot adok a harisnyára,de vastagabb takaróval takarom be a babakocsiba levegőztetés alkalmával.Még az overált én is a hűvösebb napokra gondoltam csak.
2010. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!