Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek a nyaralásra?

Mit vigyek a nyaralásra?

Figyelt kérdés
Külföldre megyünk nyaralni fél éves babával. félek hogy valamit itthon hagyok .
2023. jún. 22. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Tápszert, ha nem szoptatsz, meg ruhát, textilpelust, játék, takaró, babakocsi.

Én minden mást megvennék helyben, oly mindegy itthon vagy kint veszed meg pl a pelenkát, persze az se mindegy hova mentek helyileg. :)

2023. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Írd össze hogy mit használtok egy nap, és az alapján csomagolj.

Ebből mi lesz a szálláson, mit nem kell vinned.


Azért az sem mindegy hogy mivel mentek, tehát mennyire van kötve a kezed a bőröndöket illetöen.


Pelus, popsitörlő, krém, ruha,lázcsillapitó, úszópelus,naptej tápszer/babavíz, cumi, cumisüveg, törölköző, babakocsi, játék

2023. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy tervezem hogy ott veszem meg neki. Pelenkát pár napra elegendöt csomagoltam. Bébi ételt és tápszert raktam böven mert félek, hogy nem fogom tudni elolvasni.
2023. jún. 22. 21:31
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Azért a google fordító biztos segít :) Én úgy csináltam, mikor a 2 hónapossal utaztunk, hogy írtam egy listát, ami eszembe jutott napszaknak megfelelően. Meg igen, számít, hogy kocsi/repülő, meg hogy milyen helyre mentek. Ami nekem mindig kimegy a fejemből, és jó, hogy a listámon van: iratok (személyi, (lakcímkártya), azért a kiskönyvét is elvinném, ha ne adj isten szükség lenne rá, hogy pl. milyen oltásokat kapott meg, ezt külföldön is ki tudják bogarászni), ilyen még a lázcsillapító és lázmérő is.
2023. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszerek:lázcsillapító, fájdalom csillapító.

Kiskonyv, iratok, tápszer, lazmero

A többit meglehet venni de ezek a legfontosabbak.

2023. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Listát írjál. Nem tudom mennyi helyetek van és hova mentek, ettől függ minden. A fontos dolgoknal, nem érdemes azt gondolni, hogy majd kint megveszed, mert nincs minden mindenhol, idő is megy a keresgéléssel.
2023. jún. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Babafürdető! Mi ezt hagytuk itthon legutóbb
2023. jún. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

7es, mi az a babafürdető?


Én vinnék tengervizes orrsprayt is, orrszivot, textilpelust, körömollót (sose tudod mikor szakad be a körme), a fogakra kenőcsöt, ha fájna neki, rágókát, popsitorlot, popsikremet, pelenkazoalateteket, pelust, uszopelust, takarót, amire leteszem a földre, plusz amivel betakarom, ha szükség lenne rá, probiotikumot, hydrogéles tapaszt, ha láza lenne, lázcsillapító, kazmerot, játékok, ha már eszik, akkor kiskanál, partedlik, törölköző, ha mászik (bár fel évesen gondolom még nem), dugót a konnektorba (én pl viszek a most 1 éves babámnak, mert elsőre kiszurja őket mindenhol, és rögtön menne fogdosni, szóval nálunk ez életmentő lehet).

2023. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Kifelejtettem a naptejet.


Szerintem sokkal kényelmesebb otthon mindent beoakolnu, mint a nyaralás szaladgálni és hajkuraszni a hiányzó dolgokat. Plusz így biztosan a megszokott márkát viszed, ami mondjuk pelusnal nem árt, de popsitorlonel sem).


Mi bebiőrt is viszünk, hogy ha elalszik, akkor a másik szobában az apartmannon zavartalanul tudjunk szórakozni, vagy kiulni a balkón rá, ugyanakkor halljuk, ha felebred. Bár ezt 2 telefonnal is meg lehet oldani, ha lesz WiFi.

2023. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Babatusfürdőre gondoltam... Ami azért szerintem elég fontos. Legalábbis az én gyerekem olyan ha kimarad a megszokott fél 7 es fürdés nem is alszik el este csak nagyon nehezen és későn.
2023. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!