Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 8 hónapos fiam azt...

Ha a 8 hónapos fiam azt mondja, hogy “mama” az tudatos?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Jól használja? Mindig ugyanarra mondja? Neked mondja vagy a nagymamának vagy csak úgy mondogatja? Ha az utóbbi, akkor csak próbálgatja hogy is működik ez a beszéd.
2023. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ilyenkor csak ugy mondogatta.nem is ugy hogy mama,hanem ugy hogy mamamamama ...

14 honapos most es mar tudatosan mondja anyukamra,hogy mama.a babara,hogy baba,a cicara(meg kb minden allatra😅)hogy szisza.

Az autora,hogy tütü.

Es az ujdonsag par napja az az "egy"szó.

2023. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiam egyszer kimondta 10 hónaposan, hogy autó mikor ezzel játszottunk, vagy ezerszer elmondtam, és egyszer kicsúszott a száján, hogy aato. Volt nagy öröm részemről, majd persze beláttam, hogy kb véletlen volt, hisz hónapokkal később indult be a beszéd és az is szó kezdemenyekkel.
2023. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól mondjad, hogy mama de csak úgy a semmibe. Sejtettem, hogy nem lehet tudatos de azért elolvadtam tőle 😃
2023. jún. 23. 12:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem általában kajakor mondja, vagy előtte, úgyhogy mi úgy gondoljuk, hogy ilyenkor éhes lehet. 😀
2023. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
5 nekem ennyi idosen amikor ehes volt azt "mondta",hogy mmmaaaa 😁
2023. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igaz 11 hónapos,de most mondogatja,hogy "nem",közbe rázza a fejét is hozzá,hogy nem. Én sem tudom tudatos-e,mert például amikor eszünk és nem kér többet is mondja és rázza így,és tényleg nem kér. De ha meghallja tőlünk a nem szót is elkezdi így mondani,csinálni. Vagy így kérdezem "nem vagy álmos?",és akkor mondja hogy nem meg rázza a fejét. De nem tudom én se.

Aranyos lehet egyébként :)

2023. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, 11 hónaposan már simán lehet tudatos. Lányom első szava a tita volt, aztán az apa, baba, ezeket 11 hónaposan kezdte el használni.
2023. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk 8 hósan az "apa" volt majd 10 hósan a "inta tainta", meg mondogatta hogy "mammamm" az volt az ennivaló
2023. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8#-as,7# vagyok. Olyan mintha tudatos lenne,csak közbe mindig belegondolok,hogy de ilyen hamar értené,hogy mit jelentene. :D Egyébként kérdező nálunk is volt korábban a "mama",de azt tenylegtcsak úgy random használta. Mamáknak se mondta,hanem csak úgy mondogatta. De olyan cukik mikor így dumálnak.:))
2023. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!