Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeretem a gyerekem? Vagy...

Nem szeretem a gyerekem? Vagy mi van velem?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányom van, aki egy abszolút tervezett baba, nagy szeretettel és izgalommal vártuk a születését, alig vártam, hogy megszülessen, hogy végre megismerjük és megérezzem azt a mindent elsöprö szeretetet amit csak egy anya tud érezni gyermeke iránt. Azt gondoltam, hogy zokogni fogok már a szülöszobán. De ez elmaradt. Azt mondták valakinél pár hónap mire ez kialakul. De valahogy még mindig nem érzem ezt. Szeretem, életemet adnám érte,mindent megteszek érte, gondoskodok róla, de nem érzem azt az érzést amiröl mindenki beszél. Valami baj van velem?

2023. júl. 4. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy szereted, életedet adnád érte. Mi mást vársz még?
2023. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nincs baj veled, te vagy normális, a többiek szerepet játszanak vagy túlfütött egyéniségek.
2023. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Ez szerintem abszolút egyéniség függő. Én mindig is intenzíven éltem meg az érzéseimet. Én valóban sokszor azt érzem hogy szétfeszít az a szeretet amit a fiam iránt érzek és mindig csak ölelném, puszilnám. És nem, nem szerepet játszok. Én ilyen vagyok.

Ha te kérdező szülés előtt nem éreztél ilyen intenzíven akkor most se várd. Szereted jobban mint az életed. Nem kell ennél több.

2023. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

#1 Elmaradt az az érzés amiröl a harmadik válaszoló beszél pl. Nem érzem azt, hogy imádom és minden percbe puszilgatnám meg ölelgetném, nem rajongok úgymond érte. Pedig mindenhonnan ez ömlött felèm amikor várandós lettem.

2023. júl. 4. 19:19
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Te egyszerűen nem vagy ilyen alkat, kérdező, nem is mindenki testi érintéssel fejezi ki a szeretetét. Vannak ilyenek, és ez teljesen normális. Nem leszel ettől sem jobb, sem rosszabb.
2023. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Ne nyalj be minden nyálas maszlagot 😉

Szereted.

2023. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Egy meglapulo enyhe szülés utáni depresszió is nehezítheti a kötődést, érdemes szakembert keresni, ha aggódsz emiatt az érzés miatt. Lehet a felszín alatt gyerekkori trauma, szülő gyerek kapcsolat beli problemak esetleg problémás terhesség, nehéz szülés vagy stresszes terhesség terhesség alatti trauma....
2023. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
És még azoknak szólnak be, akiknel "nem tervezetten" jön a baba. Ennyit a nagy tervezgetesrol, még sincs anyai ösztön.
2023. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Jaj ugyan már. Ne legyél ilyen butus, légyszi. Nem tudom, mi az a mundenhonnan, ahonnan az ömlött feléd, hogy a gyerekért rajongani kell, de aki rajong a gyerekéért, az beteg és a gyerekét is megbetegíti. A gyerek iránt gondoskodó anyai szeretetet érzünk, ennyi. Ez is nagyon szép érzés, nem tudom, miért akarsz ilyen beteges szenvedélyt a gyereked iránt. Nem egészséges
2023. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, életed adnád érte, gondoskodsz róla. Ezt hívjuk szeretetnek. Nincs veled semmi baj.
2023. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!