Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha “kutyázásból ki ül de nem...

Ha “kutyázásból ki ül de nem mászik akkor felborult a mozgás fejlődés sorrendje ?

Figyelt kérdés
Segítséggel “kutyázik” mert egyébként nem érdekli a dolog, de félek, hogy kimarad a mászás.
2023. júl. 7. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
_NINCS _ sorrend.
2023. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derjaderja ***** válasza:
55%
Nem. Abból már szabályos ez az irány is.
2023. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Emiatt nem cseréli fel a sorrendet. Az én fiam is előbb ült ki, aztán mászott. :)
2023. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mi az, hogy segítséggel? Miért kell segíteni? Ha 1 éves elmúlt, akkor indokolt, egyébként pedig a beavatkozás megzavarja a természetes folyamatot és lehet pont a "segítés" miatt ugor át egy mozzanatot.
2023. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Miert segitesz neki? Nem kell az eg vilagon semmit segiteni, hagyd, hogy maga fejlodjon. Az en babam

egyebkent eddig ahogy kinez, kuszasbol fog kiulni. Ezzel sincs gond, egyaltalan nem jelenti azt, hogy nem fog maszni. Ettol fuggetlenul nem segitek neki

2023. júl. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derjaderja ***** válasza:
4-5 nek igaza van.
2023. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én csak erősítem, tehát kutya pózban hintáztatom.
2023. júl. 8. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!