Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babával esküvőre/lagzir...

1 éves babával esküvőre/lagzira hívtak meg minket ősszel, 250 km-re a lakhelyünktől?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ősszel lenne, de szerintem élvezhetetlen lenne az egész. A sok zaj és a hosszú út nem a babának való. Valaki volt már így esküvőn/lagzin?
2023. júl. 10. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Mi voltunk. Élveztük, jó volt nagyon


Mondjuk azthiszem mi messzebb voltunk, Székesfehérvár-Miskolcon túl.


A szertartást végig ülte. Ha nem bírta volna, kimentem volna vele.

A lagzin evett/ivott, jóllakott. Táncolt egyet, majd a kezemben elaludt. Babakocsiba tettem, aztán aludt mellettem. 2óra fele elindultunk haza, végig aludt az autóban.


13hónapos volt (10hónapos kora óta jár)

2023. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez a baba habitusától, az ottalvás lehetőségétől is függ. A kisfiammal bevállaltuk, éppen akkor kezdett el totyogni, tetszett neki a nyüzsgés, zene. A lagzi helyszínén volt a szállásunk. Lefektettük, amikor elfáradt, vittük magunkkal a bébiőrt, kamerát és a férjemmel visszamentünk még ünnepelni.

A kislányommal viszont nem vállaltam volna be. (Vagy talán 2 gyerekkel nem? 🤔) Nehezebb természete volt 1 évesen, nagyon nehezen értük el a kiegyensúlyozott napokat.

2023. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
10 év alatti gyereket én nem vinnék lagziba, 3 év alatti meg meg esküvőre sem. Tehát ha mennék, a gyerek nélkül mennék
2023. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
250 km egy Zeg-Bp távolság. Nem a Holdra lövöd ki a gyereket hetekre... Meg lehet állni út közben, nem muszáj pályán autózni, mi pl Siófokig inkább a parton mentünk, ha Bp-re kellett menni zalából, amíg kicsi volt a gyerek. Nem az utazás miatt lenne nekem kérdés. Simán vittem ekkorát esküvőre, lakodalomba, nem volt gond, de az ő igénye volt az első. Amikor fáradt, mi bizony otthagytuk a hacacárét. Kérdés, hogy így is megéri-e nektek.
2023. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

A gyerektől függ. Nekem problémás a gyerekem, már az utazás is kiverné a biztosítékot, de a napirend kizökkentés tuti három napra hazavágna mindenkit. De ha áldott jó gyerekek lennének sem tudom elképzelni hogyan lehet egy lagziban szórakozni ekkora gyerek mellett.


Szóval én ha tudom, akkor otthagynám nagyszülőre vagy bébiszitterre.

2023. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A mi esküvőnkön voltak párok 1 év alatti babákkal. Az egyik párral eljöttek a nagyszülők, és ők a szálláson maradtak, amikor a baba elfáradt a szülők visszavitték a szállásra a nagyszülőkhöz, aztán jöttek vissza bulizni. A többi pár addig maradt amíg a babák bírták (de kb végig felváltva tologatták őket a szülők a babakocsiban az étterem előtt)
2023. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
9 hónapos volt, mikor a sogoromek esküvője volt. A ceremónia alatt pont aludt mellettem a babakocsiban, a bulin pedig tök jól érezte magát, vigyorgott, tapsikolt, kézről kézre járt, babusgattak. Mivel későn aludt el aznap, csak 10 körül lett álmos, akkor felmentem vele a szobánkba (ott alvós volt) és lefekudtunk aludni .
2023. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Én mennék mindenképp, ha tápszeres akkor másra bíznam addig, ha lenne aki vigyáz ra, ha anyatejes akkor pedig vinnem magammal. Az út hossza semennyire sem akadály. Csak azért írtam hogy ha tápszeres másra bíznam,,mert a szülőknek is jó néha felhőtlenül kikapcsolódni, de igazából akkor is sikerülhet jól az egész ha ott a baba, csak akkor hozzá kell igazodni.
2023. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
A lányom 5 hónapos volt a húgomék esküvőjén. Anyósom és sógornőm is meg voltak hívva, esküvőn leültek vele a hátsó sorban a templomban és a házasságkötő teremben is, hogy bármikor kivihessék. Aztán jött egy csodás vihar, úgyhogy esküvő után "hazamentünk", fürdés, szopi, ő ment a kiságyba, mi meg vissza a lagziba, anyós maradt vele. Igaz, nem 250 km volt, csak 170.
2023. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az az érzésem, hogy te nem akarsz menni, és a gyerek lesz az ürügy rá. Hivatkozz rá, ha így könnyebb.
2023. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!