Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5éves kislányom hasán...

1,5éves kislányom hasán illetve hátán apró kiütések vannak, mitől lehet? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Olyan mintha száraz lenne a bőre és szabad szemmel alíg látható kiütések vannak rajta. Nem is igazán tudom mihez hasonlítani. Olyan mint egy kispattanás, de nem fehér. Semmi színük, néhány van amelyik pirosabb. AZ egész felsőteste tele van ilyenekkel. Amikor végigsimítottam olyan érzés mintha dörzspapírt simítanék. Pár napja ilyen, próbáltam már sokmindent de nem múlik.
2010. okt. 13. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kapott egy új felsőt,ami nem lett kiöblítve?
2010. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a felső az nem rossz ötlet.lehet véletlen ráadtál valamit mosatlanul.


vagy:új öblítőt,új mosóport,új fürdetőt használsz


vagy:lehet csak túl öltöztetted és ezek meleg kiütések


nekünk már volt párszor ilyen és nekünk nagyon bevált a sudocrem!igen jól olvasod a popsikenőcs sudocrem.

bekentem a hátát mindenhol ahol volt déli alváskor és este is és pár nap alatt el

2010. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

is múlt.


20 hós a lányom.


24N

2010. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi új dolgot nem adtam rá és mivel születésétől érzékenyebb a bőre így se a mosóport se az öblítőt nem változtattam. Még fürdéshez is fürdetőkrém kell.

A sudocrem-et próbáltam, de mivel az is szárítja a bőrét így az sem vált be, egyébként minden másra nagyon jó. Nem hiszem hogy melegkiütés lenne, azt már tudom milyen és még csak nem is hasonló.

Látszani szinte semmi nem látszik, inkább érezni. Olyan a teste mint egy smirglipapír. Most éjjelre bekentem neki nívea testápolóval, picit vizesebb. Hátha az segít. Már semmi ötletem.

2010. okt. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!