Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi,ahol kicsi a korkülönbség 14-16 hónap,hogyan lehet túlélni?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy babát várok, nem tervezetünk már többet, meg is tettünk amit lehet ennek érdekében, mégis terhes lettem. A legkisebbem 7 hónapos,és két iskolásom van még.

Elégge kétségbe vagyok esve,szándekosan volt nagyobb korkülönbseg a gyerekek között, nekünk így volt jó. Akiknek ilyen kicsi lett a korkülönbség mik a tapasztalataitok? Nem szeretném,hogy a nagyobbak amiatt hátrányba kerülnének, úgy alapból nem lenne annyira ijesztő a szituació, de egyszerre két picivel nem épp egy valóra vált álom :-(


2023. júl. 17. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha ennyire nem ideális számodra a kis korkülönbség és teherként éled meg, akkor nem kell megtartani.

Nagyon nehéz! Gyerekfüggő is egyébként. De ha te idegbeteg leszel, azt érezni fogja az összes gyereked és ős kàosz lesz.

2023. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs milyen de mindig csak panaszkodnak róla,nyilván ezert kérek tapasztalatokat ki hogyan élte meg, nem azt kerdeztem megtartsam-e vagy sem.
2023. júl. 17. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

16 hónap van a gyerekeim között, borzasztó nehéz néha, de vannak jobb napok is.

Az elején nekem szuper könnyű volt a kicsi csak evett meg aludt.

Most kezd már nehezedni, ahogy a kicsi is nő, mi sokat játszunk a naggyal a kicsi meg már most forog a szőnyegen, o is játszik. Az evést úgy intézem, amíg eszik a nagy addig etetem a kicsit. Del után együtt alszanak 2-2,5 órát , akkor csinálom a házi munkát.

2023. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!