Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is csinálja ezt? 5...

Más baba is csinálja ezt? 5 hónapos lányom pár hete csinálja azt, hogy a két lábfejét egymáshoz dörgöli, teljesen olyan, mintha vakarná egyik lábfejjel a másikat.

Figyelt kérdés
Vannak ugyan ekcémás kiütései az arcán és a hasán, de a lábait alaposan átnéztem és semmilyen pirosságot, foltot, kiütést nem látok. Miért csinálhatja?
2008. dec. 31. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka,de az én lányom is 5 hós,és egy ideje ezt csinálja.Ha nem viszket neki,akkor csak spontán sztem gyakorolgatja,mire képes,mert egyre több mindent tudnak,egyre jobban fedezik fel a világot.
2008. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia!Nincs semmi gond!Az én kislányom 3 és fél hónapos,és ő is ezt csinálja.Játszik a lábfejével,meg nézegeti,mge megfogja,és húzza a szájához
2008. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja régóta, mi 5,5 hónaposak vagyunk. Gyakran olyan erősen egymásnak feszíti a két lábfejét, hogy ha véletlenül közé kerül a kezem vagy a bőröm szopi közben, rendesen fáj! :) Pelenkázáskor a ruhámat is sokszor összefogja. Annyira ügyes a lábikójával, mint egy kis majmocska :) Zokni természetesen rövid ideig marad meg a lábán. :)

Ezt nem probléma, én is azt gondolom, hogy játszik velük, próbálgatja az erejét. Éjszakára a hálózsákba sokszor mezítláb teszem, hadd érezze a saját bőrkéjét is! :)

2009. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!