Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor es mennyi idore ultetted...

Mikor es mennyi idore ultetted le a babad eloszor kepernyo ele? Es mi volt vegul a felso hatara ennek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 06:52
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

38-as, általánosságban értettem a túltolást, mintha önmagában napi 20 perc mese bizonyos kor felett gondot okozna.


Természetesen, 6 hónaposan eszembe nem jutott letenni a gyereket a TV elé és ebben a kérdezőt sem értem. A tudatos online életre nevelést szerintem sem fél évesen kell elkezdeni, az még valóban nagyon káros akkor egy baba idegrendszerének.

2023. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
56%
Nem a femina a lényeg, hanem az ott szereplő források!
2023. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
41#: En a logikat nem ertem, ha ennyira karos egy mesterseges kep, akkor a mesterseges "zaj" (zene) miert nem az? Ugyanugy stimulalja az agyat. Tessek vezesd le.
2023. júl. 25. 11:43
 44/56 A kérdező kommentje:
42# Femina. Amit kerdez is baromsag, mi lesz a kovi majd Divany? Jesszus...
2023. júl. 25. 11:44
 45/56 A kérdező kommentje:

Ja es a legjobb 3x 5 percen dobalja itt magat nehany osanya...

https://www.youtube.com/watch?v=3NaMwCBti90&t=110s ideteszem milyen tipusu "musort" nez 5 percig.


Angolul tudoknak:

"Babies 1, the first episode in the Sparkbilities series is for babies from birth to 12 months and is designed to begin developing foundation learning skills."

2023. júl. 25. 11:47
 46/56 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hagyjátok, egy igazi iq bajnok apuka aki kb tizenéves szinten van..
2023. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
71%

#46. Én is így látom!


Kérdező! Nem a mesterséges képpel van baj, hanem a gyermek idegrendszerére gyakorolt hatasáról, az agyi fejlődéséről és arról, hogy nem fogja lekötni majd más...

6 hónaposan a hangodra, a jelenlétedre van szüksége. Mondókázz Neki, játsz Vele, vedd ölbe...vedd ki a részed a nevelésből!!! Ne a könnyebb utat válaszd!


További sok sikert, én itt be is fejeztem!


#42.

2023. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

#46, 47# A kerdesek kozott feltett kerdesemre mondjuk valaszt nem kaptam, de nyilvan egyszerubb tovabb lepni, hogy TE tevedhetetlenul tudod a tutit. Erre van az a gyonyoru mondas: "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."


De szepen megallja itt is a helyet:)

2023. júl. 25. 17:11
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtad magad ezzel es biztosan jobban alszol :-)
2023. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
#49: En jol alszom azzal szerencsere nincs gondom, mar 2 honapos kora ota ugyhogy ennek nincs rahatasa. Ellenben az mar erdekesebb, hogy alapveto dologra sem tudtal valaszolni, csak szajkoztad(szajkoztatok) a klasszikus strofakat es ennyi. Komolyan mondom ez a GYK-BABA szekcio es egy kesz szekta...Mondjuk mire is szamitottam.
2023. júl. 25. 18:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!