Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor es mennyi idore ultetted...

Mikor es mennyi idore ultetted le a babad eloszor kepernyo ele? Es mi volt vegul a felso hatara ennek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 06:52
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
14%
8 hónapos volt, telefonról néztünk egy magyar népmeséket. Néha-néha előfordul, de sosem ül klasszikis értelemben tv előtt, mivel szimplán nem nagyon érdekli.
2023. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok valaszt. Erdekes eredmenyek mindenkepp.


Nalam most 6 honapos a kolyok, es 10-15 percet siman eltolt mindenfele szamara megfelelo musorral a kepernyo elott.

2023. júl. 24. 13:58
 13/56 anonim ***** válasza:
75%

2év alatt abszolút nem ajánlott semmilyen képernyő a babának. Nem tesz jot sem az idegrendszerenek sem,a szemének sem a beszédfejlődésnek.

2 eves korától nézett mindegyik kb 10 perces mesét, de azt sem mindennap.

2023. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
39%

Azért bele sem halnak már bocsi. Mi sem vagyunk buta proletárok, de néha 5-10 perc (értsd heti 1x belefér). 21.században elkerülhetetlen, higy képernyőt lásson szerintem.

Fejlődése kiváló, nem agresszív, kitűnően alszik ( 8 hónapos).

2023. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván bele nem hal csak teljesen felesleges. Minek? Én érdekes egy többemberes gyerek mellett is megoldottam mindent a nélkül hogy a tévé elé ültettem volna. Biztos könnyebb úgy ha az embernek az a fontos hogy ne neki kelljen lekötni a gyereket
2023. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
10%

15,tudtam hogy eloszedi valaki a "nem kell figyelni a gyerekre ha tévét néz"kártyát...miért lenne rosszabb anya az,aki itt ott hagyja tévézni a gyerekét?attól még rohadtul nem lesz szaranya.

Én egész nap a gyerekemmel foglalkozom,amikor eljön a vacsi ideje,szeretnék normálisan enni az asztalnál a férjemmel és a két gyerekkel.igy berakom a a kicsit az etetoszekbe,velünk eszik de közben megy neki youtubon a Nándi mese,mert az a kedvence.csak így tudom húsz percre lekötni,hogy ne akarjon kiszaladni a világból vacsora alatt.

Vagy szerinted ez nem jár egy anyának?

Egyebkent 15 hónapos,több szavat mond,értelmes gyerek .nem lesz bolond attól mert naponta húsz percet mesét néz.

2023. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
25%

A lényeg 15-ös, hogy nem csak szerény vagy, de még okos is. Csak így tovább...

Amúgy vannak normális tartalmak youtube-on, lehet válogatni (vannak komolyzenék, népzenék, gyerekdalok, népmesék) mi nagy ritkán ezt nézzük a gyerekkel. 10 percre nekem is jól esik zenét hallgatni, vagy vmi régi jó meséből nézni egy részletet.

2023. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
25%

És még le is pontoznak,mert én is éhes szoktam lenni ,🤣🤣🤣

Viccek vagytok bezzeganyak 🤣🤣🤣

2023. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
62%

Elég gáz ha le kell kötnöd mesével a 8 hónapost, a másik meg a 15 hónapost..

Nem bezzeganyaság, ha érdekel,hogy a gyerekem.normálisan fejlődjön, a.kepernyőt nem babáknak találták ki..de csinaljátok csak mindenki végülis azt csinál a gyerekével amit akar...

2023. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
25%

19 te meg nagyon gáz vagy,hogy nem is ismered sem a kérdező sem a "másikat"nem tudsz semmit róluk,csak azt olvastad amit ide leírtak,és máris ítélkezel,hogy milyen gáz mar,hogy napi húsz percet megengednek a gyereknek tévézni

Nem vagy szuper anya mert te nem engeded,ne hidd el magadról.

2023. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!