Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor es mennyi idore ultetted...

Mikor es mennyi idore ultetted le a babad eloszor kepernyo ele? Es mi volt vegul a felso hatara ennek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 06:52
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

#49: Jah es gondolom ezt fogod a kolykodnek is tanitani:

- NE nezz korbe

- NE tegyel fel kerdeseket

- NE legyenek sajat gondolataid/kerdeseid

- NE akarj leterni a kitaposott osvenyrol


Gratu sikeresen nevelesz egy olyan droidot mint te, igaz szalag melle gyarba jo lesz. Es a magadfajta nevezi magat olyan szulonek, aki jot akar a kolykenek. Vicc.

2023. júl. 25. 18:35
 52/56 anonim ***** válasza:
36%
Tehát az hogy valaki nem ülteti már pár hónaposan a tévé elé a gyereket az egyenlő azzal hogy droidot nevel? Érdekes gondolatmenet😂😂
2023. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
64%

Kaptál válaszokat, nem is egyet, de Te csak ősanyázol,meg ostobázol..


Ja aki nem ülteti tv elé annak a gyereke nem tesz fel kérdéseket és droid lesz, hű remélem doktorid is van ilyen logikával

Amúgy teljesrn olyan a stílusod, mint a kamasz fiúknak..

2023. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
56%

Kaptál sok választ!


További szép napot!

2023. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

#52: Kizaro ok talan? Te/ti demonoizaljatok azt 3x5 percet, mindekozben az egesz temahoz valo hozzaallasotok kb. csordaszellem. Es nyilvan ezt is fogod tovabbadni a kolykodnek.


#53: Kaptam az utana valao okoskodas nemhianyzott, en meg is koszontem #12es valaszban utana meg jott az alaptalan okoskodas es beszologatas. Nezd csak vissza.


#54: Kaptam nehanyat, utana pedig a csorda nekemesett. Sok nem ennyi:)

2023. júl. 26. 08:30
 56/56 anonim ***** válasza:
21%

55 nyugi,aki megengedi a gyerekének,hogy naponta 20 percet tévézzen,az pokolra jut..én biztosan oda jutok,jaj de félek.

Ezek a szülők szerintem nem voltak gyerekek... vagy elfelejtettek,hogy ők is nyálcsorgatva ültek a tv előtt gyerekkorukban.

De megnyugtat,hogy ilyen okos felnőttek lettek annak ellenére,hogy bambán bámultak a tévé előtt.

2023. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!