Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az ágyról tegnap az 1...

Leesett az ágyról tegnap az 1 éves baba,az lehet,hogy ez mind amiatt van?(többi lent)

Figyelt kérdés

Delutan leesett

Egybol felsirt,megnyugtattam es jo kedve volt utana egesznap

Ejjel lazas lett aztan picit levetkoztettem es mar nem is volt forro a gyerek,az alvasa borzaszto mostanaban(fogzas)es reggel is sirva kelt fel,kivettem es nagyon bujt amit amugyis szokott mostanaban de most megjobban.Aztan beszeltem a vedonovel hogy mi tortent es azt mondta a laza valoszinuleg a fogzasa miatt van,mert jon nekik felul a foga.

Azt mondta szerinte nem szukseges az orvos(aki nem rendel amugysem ma)de persze ha valami gebasz van akkor ugyelet egybol.

Felkelt reggel 8 elott aztan visszaaludt fel 9 utan es aludt fel 12ig majd jatszottunk,kajcsizott is es most megint bealudt.Jatszott is volt kedve neki de mivel almos volt ezert nyugoskodott.

Nem tudom,hogy most azert ilyen mert nagyon rosszul aludt ejjel es a fogzas kikesziti vagy a tegnapi eses miatt…

Rogton felsirt,nem hanyt,nincs pukli a fejen,nem verzett semmi neki,es a kutacsa is rendben van.

Szerintetek nezzenek ra inkabb vagy tenyleg a fogzas miatt lehet?

Negativ kommentekre abszolut nem vagyok kivancsi es vevo sem.

Elore is koszonom!


2023. júl. 28. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkabb beteg, elkaphatott valamit, azert alszik ennyit, amire raadasul meg rájön a foga is.
2023. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Jobban alszik, mert hűvösebb van, mert nem aludta ki magát éjjel, stb. Nem lesz semmi baj, ne aggódj. Fog még elesni sokszor, gyakran megüti máskor is magát, nem akadályozhatsz meg minden balesetet. Észreveszed majd, ha nagyobb baj van, hidd el.
2023. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%

Nem tudhatod, mi sem tudhatjuk.

Figyeld.

2023. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
A fiam 10 honaposan esett le az ágyról.meg azt se tudom mit ütött meg mert éjjel volt.semmi baja sem lett . Szerintem beteg,és a laza sem a fogaktol van neki...
2023. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!