Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kit mennyire készített ki az...

Anniebianca kérdése:

Kit mennyire készített ki az első pár hét itthon? És meddig tart ez a sírós állapot?

Figyelt kérdés
A babám 2és fél hetes,én meg nem tudom eldönteni, hogy normális e az, hogy mindenen bőgök, vagy ez már depresszió.
2010. okt. 15. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most 6 hónapos a kisfiam és már csak 2 hetente bőgök:-))))

(hasfájós volt)

2010. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális nyugi:-))Nekünk az első 6 hét volt kemény,aztán megváltozott a lányom:-)Sírni most is sírok sokat,de nem a baba miatt,hanem ha valami gyermekekkel kapcsolatos szomorú dolog megy a tvben,gondolom ez is normális:-)))
2010. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, normális :-) Nem vagy depis, ez a szüléssel együtt jár szerintem. Nekem az első 6 hét volt ilyen, minden sz*on bőgtem. Már komolyan mondom engem zavart. A kislányom nagyon sokat sírt, nem akart cicizni, volt hogy 70percet szopott és 30ml-t evett. persze éhes volt szerencsétlen lányzó. aztán kapott tápszert (ez van, nem volt több tejem) kiegészítésként, onnan végigaludta az éjszakát, én se voltam annyira fáradt, és elmaradtak a bőgések is.

fel a fejjel, nemsokára túl leszel rajta. :-) (tudom, könnyű ezt mondtani, de tényleg).

2010. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, csak a hormonszint változás miatt van így!

nekem 3 hét volt ilyen, utána könnyebb lett.


nekem sokat segített a séta. állandóan jöttem-mentem, hogy ne érezzem magam bezárva, röghöz kötve.


Kitartás!

2010. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nallunk is ez volt. Tenleg az elso 6 het nehez utanna konnyebb. Nekem is a seta, joves menes segitett. Kimozdultam itthonrol. Ferjemmel meg etterembe is elmentunk (bababarat) vegig aludt a hordozoba (4 hetes volt). Ha tudtok mozduljatok ki egy kicsit, setaljatok sokat. De egyebkent normalis ez az allapot, nem kell aggodnod.
2010. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár hiszitek, akár nem, bár nekem örökbefogadott babám van, az első néhány hónapban engem is gyakran elöntött a babyblues, pedig mégcsak nem is volt sírós a babánk. Akkor kezdett javulni a helyzet, amikor ki tudtam vele legalább egy kis időre mozdulni (séták), illetve amikor elkezdett egyhónaposan kommunikálni (visszamosolygott ránk), de csak kb 4 hónapos korára enyhült igazán.
2010. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!