Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrszívó készüléket...

Milyen orrszívó készüléket ajánlanátok, ha állóporszívónk van (szóval arra nem csatlakoztatható ilyesmi)?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nosiboo go-nk van, majdnem tud annyit mint a porszívós. De csak majdnem.
2023. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyetekben vennék egy kis olcsó porszívót,meg egy orrsziporszit. Az a legjobb. Évekig fogod használni!
2023. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk is van állóporszívón. A miénknek le lehet szedni a csövét és akkor a motor rész marad. Ahhoz van egy kis szűkítő cső. Abba bele tudjuk dugni a porszi orszit.
2023. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanilyen okból nosiboo-t vettünk. Én úgy tapasztalom tud annyit, mint a porszívós verzió. Nekünk jobban be is vált. Anyóséknál próbáltam a porszívós megoldást, hát megizzadtam rendesen mire egyáltalán kijött valami 😂
2023. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Porszívósból nem mind az az egyszerű műanyag, ami lehetetlen állóval. Patikában vettem ilyesmit, nekünk is álló porszívó van.

[link]

2023. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nosiboonk van, használtan vettem nagyon olcsón. A hozzájáró orrszívó vég nekünk nem vált be, így egy (asszem dm-es) orrsziporszi fejjel használjuk, tökéletes.

A porszívótól a lánykám félt, én meg utáltam éjjel is húzgálni. A nosiboo fixen a helyén van, ha beteg, nem kell pakolni semmit és vihetjük is magunkkal. Nekünk ez bevált.

2023. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2023. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!