Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának milyen teát...

2 hónapos babának milyen teát lehet adni, milyen ízesítőkkel? Csak anyatejes de a mecsek tea nem nagyon ízlett neki, mivel sokat csuklik azért adnék neki teát, és nem mindig cicit.

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
én csak vizet adnék.
2010. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem 2 hónapos babának még ne adj teát. Az anyatej elég neki.

A csuklás meg csak téged zavar, majd elmúlik :) Őket nem zavarja.

2010. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

én sem adnék teát. az én babám épp a legnagyobb melegben született, mégsem adtam neki se vizet, se teát, csak cicit.


különösen, ha mellből eszik. a cumisüveg miatt adódhatnak szoptatási problémák.

2010. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az hülyeség, hogy a babákat nem zavarja a csuklás, de ez csak az én véleményem.

Én is csak vizet adnék neki.

2010. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet, tényleg inkább anyatejet adj neki, de ha időnként adsz neki teát,akkor sincs semmi! Édeskömény vagy kamilla tea és cukorral vagy cukor nélkül, méz tilos. (Az én kicsim is kánikulában született, nagyon besárgult, időnként adtam neki teát. Összesen nem ivott egy liter teát életében, most négy hós, nem fogadja el a cumit, nem nyeli le a teát, csak a nagy melegben, tehát tudják ők, na.)

A Hippnek van egy 0 hós kortól adható bébiteája, de én még csak Ausztriában láttam.

Egyébként szerintem is zavarja őket a csuklás.

2010. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!