Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar még járni? Ez...

Miért nem akar még járni? Ez ennyire extrém eset?

Figyelt kérdés

Kislányom 17 hónapos, mindent időben csinált, de nem jár. Úgy kezdődött, hogy sík ideg voltam, mikor láttam, hogy az 1 évesek már járnak. Gyerekorvos védőnő mindig nyugtatgatott. Ma voltunk fejlődés neurológusnál, semmi baja. Ha nem

indul el 18 hónaposan, menjünk vissza. 19-én tölti be a 17 hónapot. Első gyerek, én így is aggódok, bónuszként az egész család az enyém férjemé csesztet, hogy baja van a gyereknek. Mondjuk legalább arra jó volt a neurológus, hogy befogják a szájukat. Ráadásul hatalmas kislány, nem kilóban, hanem hosszra. 104-es ruha méret jó rá. Felkapaszkodva feláll meg ha fogjuk a kezét és vezetgetjük, akkor megy, de önállóan semmi. Nagyon nem. 9 hónapos kora óta mászik, mint a villám most már. Még annyit mondott a neurológus, hogy ne vezetgessük. Sík ideg vagyok.


2023. aug. 14. 21:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az is ráteszi a bélyeget a dologra, eleve 2-3 évesnek nézik, majd elájulnak, hogy nem jár még 17 hónaposan. A családról nem is beszélve. Azok 11 hónapos kora óta kárognak, hogy beteg a gyerek…
2023. aug. 15. 11:38
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégegyszer mond meg nekik hogy előbb tessék tájékozódni.
2023. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A szó nem használ. Egyik sógornőm állandóan küldi a cikkeket anyósomnak, hogy autista a kislány. Anyósom meg férjem cseszteti. Gondolhatjátok… főleg úgy, hogy ott büszkék rá, hogy nem kúszott mászott a kislány, hanem 7 hónapos korától járt, hogy kezén fogva jártatták. Valahogy megerősítem magam velük szemben is.
2023. aug. 15. 16:36
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te is gyűjts cikkeket hiteles forrásból, amit küldj el neki/K hogy miért is nem jó az ha kimarad a mászás kúszás és miért is nem jó ha vezetve tanul meg járni.
2023. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Erősítsd is meg magad. Hajrá! Én is átmentem ezen,átérzem. Csak én cifrábban. Ha gondolod, privátban leírom. Ne törődj senkivel. De tényleg. A te babádat neked kell megvédened mindentől. Csak rád számíthat (persze apukán kívül,ő is fontos,de most rólad van szó).
2023. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szedek össze nekik én is cikkeket. Köszönöm mindenkinek aki írt.
2023. aug. 15. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!