Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes baba anyatejes...

Egy hetes baba anyatejes táplálása mellé mennyi tápszer szükséges? Nem elég az anyatej.

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ki mondta, hogy nem eleg? Az orvos fel fogja írni, ha valóban nem elég ew elmondja az adagolási is
2023. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Pòtlàs előtt mindenkèppen szoptatàsi tanàcsadòt kell megkérdezni! Lehet, hogy nem is kell pòtlàs, csak a tejet szaporítani. Orvos, vèdőnő nem kompetens ebben.
2023. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én kb 60 milit kevertem ki, néha megmaradt, néha meg megitta az egészet, olyankor kapott még egy kicsit.
2023. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Honnan tudod, hogy nem elég?


Mert sír? Akkor is sír egy 1 hetes, ha elég a tej.

2023. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha már most pótlod ahelyett hogy mellre tenned igény szerint akkor nem is lesz elég
2023. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
1 hetes újszülöttet szinte 0-24ben lehet szoptatni, pont azért hogy legyen tejed bőven és szépen felszaporítsa magának. Persze csak ha szeretnél szoptatni. Ha annyira nem fontos ,akkor adj neki tápszert, de mindig egyre több fog kelleni, ezt tudd.
2023. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos neked a szoptatás, érdemes tanácsadóhoz fordulni.


Ha nem fontos, és ehhez is 100%ban jogod van, akkor érdemes 30 ml-t keverni, és ha elfogy, még 30-at. Az én gyerekemnek nem volt elég a tejem, és elég egyértelmű volt, és személy szerint nem akartam gallyra menni a szoptatáson való görcsölés oltárán, szóval hetekig előbb megszoptattam, majd ment neki 30, 45 néha 60ml tápszer, amennyit megevett még utána.

2023. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

védönö kérdez meg hát hogy ha van valakinek pénzért ?

Orvos kellene megkérdezni!

2023. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kisfiam a 30 ml megette egyszerre. Volt mikor kevès is volt.

Ezt kitapasztalod majd.

2023. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Jaj istenem, ennyi szoptatás fanatikust:D

Látom, a kérdésre sikerült mindenkinek érdemben válaszolni...


Kérdező!

Nem kell orvosi engedély ehhez, vagy hogy orvos írja fel!

Vehettek gyógyszertárban, boltban is tápszert nyugodtan.

Az adagolás a dobozra rá van írva, viszont mi az elején úgy csináltuk, hogy kevertünk be 50 ml-t, szoptatás után azzal még kínáltam. Volt, hogy elfogyott az egész, volt, hogy csak a fele.

2023. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!