Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy minősíthető azaz apuka...

Hogy minősíthető azaz apuka ki 6 hónapos kicsire "véletlen megfeledkezve" közel ráfetreng?

Figyelt kérdés

Azt állítja ha nem aludta ki magát akkor felejtős tud lenni gyakra.


Nem aludt, fent volt még, annyi, hogy ágyba ledőlt, közel neki a kicsire. Majdnem pánikrohamot kaptam!


És ez volt az indok. Szerintetek? ...


2023. aug. 25. 18:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Milyen apa? Fáradt, kimerült apa, aki a sötétben nem látott. Most komolyan, feltételezed a szándékosságot? Ettől még lehet jó apa nem ettől függ. Bárcsak mindenki ennyit hibázna mint most ő, akkor nem halna éhen egy tehetős család gyereke nem vernének agyon csecsemőket meg ilyenek.
2023. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%

fáradt...


Én anya vagyok, és emlékszem, négy hetes volt a lányom, felébredt éjjel... felriadtam rá, és lökdöstem a férjem, hogy most én vagyok hülye, vagy valahol sír egy gyerek :D CSinál fura dolgokat a kimerültség.


Nézd, mindenki jót akar a gyerekének, nem szándékosan akart ráfeküdni a babára. Hibázni mindenki szokott, anyák, apák is. Egyszer úgy keltem fel a pár hetes babámmal az ágyról, majdnem beütöttem erőből a kutacsát. Pedig én feledékeny sem vagyok, inkább túl aggódós. Napokig nem tértem magamhoz, hogy pici figyelmetlenség elég a bajhoz. Nem lett baj, ahogy nálatok sem. Szerintem örüljetek hogy nem lett baj, ahelyett hogy pörögtök milyen rossz ez a gonosz apa. Kérdező, bizony veled is előfordulhat hogy hibázol, senki nem tökéletes.

2023. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Úgyan már balesetek előfordulnak.... nem kell ebből nagy ügyet csinálni... volt hogy wc-n ültem fiam meg az ajtó másik végén nyúlkát a kis újával és hiába szóltam még is automata csuktam oda szegény úját... pedig nem akartam nem volt szándékos... de volt olyan is hogy szaladt elöttem elakartam kapni meg is fogtam csak rosszul és kicsúszott nem túl magasból a kezemből.. nem lett semmi baj hála az égnek de én még napokig ostoroztam magam hogy lehettem ilyen hülye.... meg sorolhatnám volt hogy lábam alatt matatott a gyerek nem figyeltem és majdnem átestem rajta... ilyenek sajnos vannak és lesznek is.... hibázik az ember biztos az anyuka is hibázott már..
2023. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Én egyszer félálomban betakartam az egész gyereket. Azonnal felébredtem, nem lett baj. Kimerült voltam, ezért történt.

Lehetett volna baj, de nem lett. Nem rugózok rajta. Te se tedd

2023. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Fáradt,biztos nem szándékos volt.
2023. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Négyszögletű Kerék válasza:
37%
Én mondjuk nem értem minek alszik bárki is a gyerekkel. Elég balesetveszélyes.
2023. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
52%

6,mi a fiammal a születése óta alszunk,17 hónapos és soha nem történt meg,hogy rafekudtunk volna.

Lányom hat éves koráig velünk aludt,szinten nem történt semmi baj

Van aki együtt alszik van aki nem alszik együtt a babával.

2023. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
37%
En sem ertem egyaltalan az egyuttalvast, borzalmasan veszelyesnek tartom en is. De! ez nem ezen mulik. Sosem aludtunk egyutt, de az elejen rendszeresen elaludtam szoptatas kozben. Szerencsere sosem tortent semmi gond, nem esett ki a babam a kezembol vagy ilyesmi, de igy is para volt.
2023. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Hacsak nem részeg volt, akkor fogadd el tőle, azt, hogy máskor jobban odafigyel majd.
2023. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már kiskamasz lányom van, és kisebb balesetek, malőrök történtek már az apja és az én hibámból is. Nem nő fel enélkül gyerek. Természetesen nem azt akarom mondani, hogy a lobogó víz mellett, kerti medencében ott kell hagyni kisgyereket stb., kitenni ténylegesen veszélyes szituknak, de bármilyen óvatos, gondos is vagy, tutira lesznek olyanok, amikor vmit elcseszel, és a gyerek látja kisebb-nagyobb mértékben kárát. Vagy pl. van macskám, rúgtam már le álmomból felriadva az ágyról, többször tapostam már a farkára, egyebek.


A természetes, hogy a helyzetet látva megijedtél, én tuti, hogy reflexből rá is kiabáltam volna, de lehiggadva, és hogy nem történt semmi, nem kell máglyára vetni.

2023. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!