Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy minősíthető azaz apuka...

Hogy minősíthető azaz apuka ki 6 hónapos kicsire "véletlen megfeledkezve" közel ráfetreng?

Figyelt kérdés

Azt állítja ha nem aludta ki magát akkor felejtős tud lenni gyakra.


Nem aludt, fent volt még, annyi, hogy ágyba ledőlt, közel neki a kicsire. Majdnem pánikrohamot kaptam!


És ez volt az indok. Szerintetek? ...


2023. aug. 25. 18:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
56%

11 helyes, apuka meg majd neha bepiszkit valamelyik kolleganonek, aki kizarolagos helyet biztosit neki az ágyában :DD

- reszletek a hogyan keressunk legalis kifogast a szex elutasitasara c. konyvbol

2023. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

21,

1-apukanak nincs kolléganője,ugyanis komuveskent dolgozik csak férfiakkal.

2,-6 évig a lányunk aludt velünk,és láss csodát csak osszehoztuk a második gyereket is.

3-szexelni nem csak ágyban lehet.

Mi szeretjük a mosógép tetejét,a konyhai székeket,sőt a legextrémebb az volt amikor az erkélyen csináltuk.szoval hidd el nem lapos a szexuális életünk,sokkal jobb mint azoké akik az ágyban halkan tatogva nyöszörögnek.

11

2023. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
14%

22 en hívő ember vagyok, ugyhogy elhiszem neked. Te meg hidd el, hogy 10-ből 11 pasi azon panaszkodik, hogy a gyerek kiturta az agybol es elege van belole, hogy, mar nem csak a felesegevel osztja azt meg.


de te csak kapaszkodj abba, hogy a ferjed komuves es csak pasikkal dolgozik :D

2023. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Jó okezmajd elhiszem neked ezt,hiszen te ismered e férjemet,nem én már 20 éve.

De rendben legyen igazad.

Szép napot

2023. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

18


Én meg nem


És lassan 40 leszek🤭

2023. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Bocsanánat, hogy kiemelem, de szeretnék több véleményt erről kapni, mert még mindig fenn áll alkalmanként ez az eset.
2023. nov. 4. 10:18
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
A férjem konkrétan ráült a macskára, annyira fáradt volt egyszer. Nem mondanám rossz embernek ettől.
2023. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%

Na én pontosan ezért sem tartom a babával egy ágyban alvást biztonságosnak. Én sem tudom általában ha (nagyon) fáradt vagyok, hogy hol vagyok, nem, hogy mások hol vannak.

Szerintem ha mindenképpen közel akarsz hozzá aludni egy babaöböl jobb megoldás lehet (főleg, hogy írtad, hogy még előfordul)

2023. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Most te mindenáron azt akarod, hogy itt ekézzük a párodat? Ha annyira fáradt vagy szétszórt, hogy ez még mindig előfordul, akkor javaslom a 28-as által írt megoldást: nem egy ágyban aludni a babával.
2023. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha annyira fogyatékosok vagytok, hogy apuka hónapok óta rendszeresen ráfekszik a gyerekre és még mindig nem jöttetek rá a megoldásra, annak ellenére, hogy már 20x leírták, sétáljatok be a gyámügyhöz es mondjátok el, hogy sajnos, alkalmatlanok vagytok gyereknevelésre, keressenek neki normális szülőket.
2023. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!