Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy minősíthető azaz apuka...

Hogy minősíthető azaz apuka ki 6 hónapos kicsire "véletlen megfeledkezve" közel ráfetreng?

Figyelt kérdés

Azt állítja ha nem aludta ki magát akkor felejtős tud lenni gyakra.


Nem aludt, fent volt még, annyi, hogy ágyba ledőlt, közel neki a kicsire. Majdnem pánikrohamot kaptam!


És ez volt az indok. Szerintetek? ...


2023. aug. 25. 18:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
64%

Hiába pontoztatok le akkor is együtt aludtunk és alszunk jelenleg is

🤣🤣

2023. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

Miért volt apuka ágyában a kisbaba?

Ki rakta oda? Ha nem az apa, akkor miért kellett volna erre számítania?

Ha te raktad oda, akkor itt te vagy a hunyó, de vastagon: felelőtlenséged miatt meg is halhatott volna a kisbabád! Az meg mindennek a teteje, hogy még a férjedet hibáztatod!


Ez olyan, mintha leraknád a babádat egy forgalmas útra, és hibáztatnád azt az autóst, aki (majdnem) keresztülmegy rajta.

2023. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy nagyon más egy anya meg egy apa. Én pl rengetegszer ébredek úgy hogy keresem az ágyban a gyereket. Konkrétan forgatom a takarót pedig utoljára kb 9 hónapja aludtunk egy ágyban. A férjem még sose kereste, szóval benne nincs ez a reflex, szerintem ne várj tőle többet mint ami általában a férfiakban van.
2023. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen nők férjét sajnálom. Aztán csodálkoznak hogy válnak, és mást keresnek.
2023. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
33%

#6

#8

Okos tojások!Én meg azt nem értem,hogy lehet külön aludni?!Multkor arra riadtam fel,hogy az 5 hónapos babám fuldoklik.Bukott.Bele sem mereg gondolni ,mi van ha külön szobában van.

2023. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Az apósom mikor a férjemre vigyázott egyszer babakorában, egy pillanatra nem figyelt oda, közben ő kiesett a kiskocsiból, fejre. Ilyenek szerintem bármelyik szülővel előfordulhatnak. Értem, hogy megijedtél, de ebből még nem ítélheted meg/el, inkább próbálj megnyugodni, a lényeg úgyis az, hogy nem esett baja a picinek, biztos vagyok benne, hogy az eset az apukában is mély nyomot hagy, és óvatosabb lesz.
2023. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor a férjem játszott a 16 hónapos fiunkal és O beütötte a fejét az agy szélébe.Nem sírt,gondolom nem fájt neki.

Férjem mégis megszeppenve jött utánam,hogy hallod,véletlenül beütötte a kicsi a fejét az agy keretbe.Szegenynek olyan feje volt mint aki minimum embert ölt....Mondtam neki,hogy semmi baj,előfordul...Nem kezdtem el hisztizni,meg lehordani a sárga földig,hogy rossz apa.

Emberek vagyunk, hibázunk.

Ennyi.

2023. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 NTBS ***** válasza:
47%
Amikor én gyerek voltam kiságyban aludtam.
2023. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor fogod még kiemelni? Te valami bolond vagy?

Ha 1 hónapja nem sikerült túllépni rajta, sürgősen keress pszichiátert. Magadnak!

2023. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Milyen apa? Szornyu! URisten, azonnal valj el tole, jobb az ilyen apukaktol tavoltartani a gyereket.

majd azert terj vissza a kerdesre, amikor veletlenul otthagyod a gyereket az agyon, mert azt hiszed, meg nem maszik, o meg pont akkor kezdi es leesik, vagy amikor majd forron adod oda neki a tejet, vagy esetleg bort iszik malnaszorp helyett. sorolhatnam...

ha nem jott volna at az ironia, neki is ugyanolyan joga van nevelni es "elrontani" azt a gyereket vagyis hibazni. hidd el, te is fogsz. nem keveset, de fel fognak noni a gyerekek.


udv egy 3 gyerekes apuka, aki mar felejtette ott a gyereket az ovodaban

2023. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!