Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája csak cicivel...

Akinek a babája csak cicivel alszik el, hogyan szoktattátok az egyedül elalvásra?

Figyelt kérdés
Fiam 7 hónapos .Eszik szépen.Èjjelente is 3x 4x ébred,csak cicivel alsziik vissza.Napközben is csak úgy alszik el.3 hós koráig elaludt egyedül szopi után.Azóta mindég bealszik szopi közben......
2010. okt. 16. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Próbáld meg ébren tartani. Lehet nem lakik jól, de hirtelen elaltatja. Lehet erős a tejcid, ezért "bekómál" és éjjel megébred. Én mesélni szoktam neki, amikor cicizett, így figyelt közben, teli ette magát és végig aludta az éjszakát /2 hetes kora óta!


Lehet sírni fog egy kicsit, de ha nem bírod elviselni, akkor maradj addig az ágya mellett, amíg el nem alszik. Simogasd, énekelj, mesélj neki!

2010. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.nekem is ugyan ilyen volt a babám és amikor bealudt szopi közben cumit adtam a szájába mert csak cumizott rajta. probáld ki te is. hátha sikrül. kitartás!!!
2010. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A fiam nem cumizik,öklendezik töle mióta megszületett.....

A lányomsem cumizott.Nem fogad el cumisüveget sem....

2010. okt. 18. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Aludj jól, gyermekem c. könyvet javaslom, nekem bevált.

De ha nem akarsz ennyire drasztikus lenni, akkor is csak az a megoldás van, hogy leteszed, és kibekkeled azt a 4-10 napot, ami ordítással telik, de megszokja az új helyzetet...

2010. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elfogadtam,hogy ez az igénye.14 hónapos,s még mindig cicin alszik el,napközben pedig a babakocsiban,ha elálmosodik,akkor a biciklin is képes.Úgy gondolom,majd megérzem,ha ő is hajlandó lesz a változtatásra.
2010. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aludj jól gy. c. könyvet nem díjjazom.Van már egy lányom....
2010. okt. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!