Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babátok egyedül...

10 hetes babátok egyedül alszik el? Mindig igy volt? Ha nem akkor hogy szoktattátok rá?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az álomba ringató praktikákat alkalmaztam és alkalmazom a mai napig ha valami gond van. Szerintem nagyon jó. A kismamablog oldalon olvashatsz róla. 9 hónapos a lányom.
2009. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Irnál egy kicsit többet erről?
2009. okt. 29. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk még nem alszik el egyedül, csak akkor ha félálomban teszem le. Ha csak kicsit álmos még kellek hozzá. Egyébként két hete még több, mint 30 perc volt az altatás. Szerintem lassan egyedül is elalszik majd. Mi nem csináltunk semmit, csak mindig azt néztük, hogy mi jó a babának és lám bevált.


10 hetes kisfiú anyukája

2009. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írnék szívesen, de elé hosszú lenne.... Nézz el az oldalra, vannak kérdések és hozzá válaszok, azokból sokmindent leszűrhetsz, én is így kezdetem. A párom megrendelte a könyvet nekünk, mert én nem akartam, de már nem bánom, mert nagyon jó. Esetleg írj privit, és megpróbálok segíteni.
2009. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!