Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktattátok rá babátokat...

Hogy szoktattátok rá babátokat az egyedül elalvásra? Mikor aludt el, szépen egyedül, mennyi idő kellett hozzá?

Figyelt kérdés
Kisfiam eddig cicin aludt el,megvártam míg elalszik a franciaágyon és betettem a kiságyba.Ma már cici után betettem a ágyába,már legalább fél órája kínlódik,sírdogál,magyaráz.Ha nagyon sír csak akkor megyek be hozzá,de nem veszem ki,csak megsimizem.15 hós.
2010. máj. 11. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Nyilván elaludt, mert csend van. Azt hittem, hogy rosszabb lesz, csak 2x kellett hozzá bemennem. Meg is nézem:)
2010. máj. 11. 21:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Alszik:)
2010. máj. 11. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi rögtön így csináltuk, sossem aludt el cicin. Most 5 hónapos. Igaz, vannak időszakok, mikor más és más módon alszik el. Most épp cumival, és a morzsolókendőjével a fején.
2010. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem nem volt sokáig lehetőségem cicin altatni :(

De én úgy emlékszem, hogy mikor még szopott, akkor sem aludt el cicin, már 11 hónapos lesz, és ott kell az ágy mellett állnom, amíg elalszik, de megy simán. Néha kicsit sír, de akkor cumit adok, mert szereti, rongyit amivel cirókálhatja az orrát, mondjuk a rongyi a babakocsiban is kelleni szokott. Most az az új dilije, hogy kilómétereket vergődik és forog az ágyban, mire elalszik. Nagyn icces, néha alig bírom megállni, hogy hangosan fel ne nevessek :) Tisztára olyan mint amikor én keresem a helyem de sehogy sem kényelmes.

2010. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A másik véglet: kb. 2 éves volt. Leszoktunk a szopizásról, betettem az ágyba, leoltottam a lámpát és megkértem, hogy aludjon el, mert az anya már nagyon fáradt. Én lepődtem meg a legjobban, hogy megértette. :) Azóta fürdés után ő oltja le a lámpát, beteszem az ágyikóba, mondok 2-3 mesét és elköszönök. Picit még dumcsizik magába, aztán csönd (végre).
2010. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!