Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan éltétek túl a baba...

Hogyan éltétek túl a baba miatt való kialvatlanságot?

Figyelt kérdés
20 perceket alszik, igy amikor ő alszik én nem tudok.
2023. szept. 6. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Éjszaka sem alszik? Ha újszülött akkor altasd magadon, a mellkasodon. Hidd el órákat fog aludni és közben te is tudsz aludni. Én így szoktattam rá az éjszakai alvásra. Igaz míg rajtam aludt olyan mélyen nem tudtam aludni, de a semminél több volt.
2023. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen.

Ez is elmúlik majd

Fiam is rossz alvó volt.10 hónapos koráig.

2023. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Vizsgtasd ki. Olyan nincs hogy nem alszik 20 percnél többet. Baromi nagy károkat tud okozni az idegrendszerének
2023. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapos, még mindig rossz.

Egy ponton megszoktam. De vannak érzékeny napjaim. Illetve folyton zombi vagyok

2023. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a férjem vigyázott a gyerekre amíg én aludtam egy kicsit.
2023. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. 15 hónapos, még mindig sz@rul alszik. És nemsokára bölcsibe megy, én meg dolgozni. Izgalmas lesz.

Amikor még nem tombolt nála a szeparációs szorongás, addig a férjem tudott segíteni éjszaka. Mivel nehezen kel fel, így inkább le sem feküdt olyankor. Játszott, gépezett. És így fent tudott maradni éjfélig, 1-ig. Én lefeküdtem korán, és legalább tudtam pihenni.

Aztán jött a szeparációs szorongás, és ez megszűnt. Azóta csak én vagyok jó éjszaka. Ha próbál is segíteni a férjem, a gyerek üvölt, mint akit ölnek. Ráadásul fel is ébred. Ma reggel is úgy jártunk, hogy 6 körül nyöszörgött, átment a férjem. Volt sírás, aztán fel is ébredt a gyerek. Nekem általában sikerül olyankor visszaaltatni.

Szóval nem egyszerű. Én nap közben aludtam vele. 1x alszik ebéd után, általában 2-2,5 órát. Olyankor le szoktam pihenni én is.

Mondjuk ha megyek dolgozni, ez megszűnik. És nagyon fog hiányozni. 😂

2023. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Úgy, hogy aludtam. Nem egyedül vállaltam a gyereket.
2023. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felvaltva kelunk a ferjemmel.
2023. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ha nem újszülőtt keresni kéne az okokat. Pl.tejfehérje érzékenység tipikus ilyen tünettekkel is megjelenik. És az nem opció, hogy akár 1 évig ne legyen kezelve a probléma.

2023. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!