Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 es fel honapos gyerkocok...

11 es fel honapos gyerkocok (atlagos gyermeket vagy a nagy atlagot nezve( mar felismerik-e konyvben pl 2allat kozul , hogy “hol a kutyus”? Es ennyi idosen ramutatnak-e mar vagy csak nezegetik a kepeket?

Figyelt kérdés
2023. szept. 27. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 12 hónapos,.a gyakran látott állatokat megmutatja a könyveiben., Arra mem emlékszem mikor kezdődött, de már egy jó ideje mutatja, ha kérdezem hol a cipőd/oulcsid/cumid vagy hol a cica/madár/pillangó.


Szomszéd kislány 13 hónapos, ő se mutogat, szetintem az is tök rendben van, nem hiszem hogy le van késve.

2023. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a hibákért, kapkodtam 😕
2023. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik gyerek sem tudtam még ezt ennyi idősen. Nem is kell még tudniuk.
2023. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nagyon koszonom, hogy valaszoltal. Az en kisfiam mutogat, 2-3hete korulbelul, viszont mintha csak azt mutogatná, amit szeretne. Pl ker vizet, ker banant, ker a kajambol😂mutatja, hogy arra menjunk, a foldre, ha le akar menni, de mintha allatokat nem ismerne fel vagy csak nem mutogatja meg. Ja es viszont arra is mutat, hogy nalunk lent a jardarol, hogy hol a hinta mutat a jatszoterre, vagy megmutatja hol az ablak. En probalnam mutogatni neki konyvben az allatokat, stb, mintha annyira nem erdekelné…de talan akkor majd kesobb még ☺️
2023. szept. 27. 17:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom #3as neked is a valaszt
2023. szept. 27. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ilyet unokahúgom 7 hónapos korában játszottam. Tisztán emlékszem, mert tökre meglepődtem, hogy már így tudja.(Előtte mutattam neki, hogy ez az elefánt, ez a zsiráf és utána kérdeztem, hol a zsiráf?) Mindig tudta, kivéve a majomnál. Olyankor rám mutatott😂 De aztán tisztáztuk a félreértést. (Most 3 éves, okos kislány, de mozgásfejlődése pl.megkésett volt.) Szóval nem azért írom, hogy dicsekedjek, nem hiszem, hogy ennyi idősen elvárt, a tiéd biztos másban ügyesebb.
2023. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!