Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám mikor le van...

5 hónapos babám mikor le van fektetve, a fejét gyorsan fordítja jobbra-balra, kezeit felemeli. Elég gyakran. Nagyon ijesztő. Normális viselkedés vagy valami baj van?

Figyelt kérdés

Nem tudom ha köze van ehhez, de ha sétálunk és elmegy mellettünk egy teherautó vagy motorbicikli, könnyen megijed, néha elkezd sírni. A porszívótól is fél.

Mostanában visít és a fejét "dobja" jobbra meg balra.


2023. okt. 8. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen ijedősebb korszakai, volt, hogy ordítva sírt séta alatt, mert "ciccentett" egyet a busz, meg elmentünk egy fotocellás ajtó mellett, és kinyílt. Aztán pár nap, és mintha meg se hallotta volna ugyanazokat a zajokat... Szerintem függ a baba pillanatnyi hangulatától is, ha épp elalvófélben van, akkor szerintem sokkal inkább zokon veszi, ha valami szokatlan hang megzavarja.

A fejcsapkodást alvásnál csinálja? Mert a kisfiam egy időben elalvás előtt forgatta így a fejét, de simán kinőtte 🙂

2023. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általában akkor csapkodja a fejét amikor valami nem tetszik neki vagy megunta a játékát
2023. okt. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!