Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Verekszik"a fiam. Ez Normális?

"Verekszik"a fiam. Ez Normális?

Figyelt kérdés

7 hónapos babám (fiú)

Rendszeresen megtépi a lányokat,nőket ha kézbe veszik. Azonnal belekap a hajukba.

Ma megmart egy babát... Persze tudom nem szándékosan csinálja.. De kicsit aggaszt. Senki nem veszi szívesen kézbe, mert azonnal hajat húz.

Férfiaknak az orrukat fogja meg 😅😂 és meg csípi..


2023. okt. 14. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Normális. De az nem, ha te hagyod. Finoman lefejted a kezét az illetőről és mantrázod a babádnak, hogy nem szabad, fáj neki. Egy idő után felfogja majd és megérti.
2023. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze nyilván nem hagyom.. Rá szólok és azonnal elveszem a kezét
2023. okt. 14. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Idő kell, míg megérti.

Néhányan azt csinálják, hogy ilyenkor ugyanazt visszakapja, tehát például meghúzzák az ő haját.

De ezt is csak bizonyos kor után érti meg, addig nem használ semmit.

2023. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
A nagy fiam megértette mikor visszahúztam neki, hogy ez fáj, nem sírt meglepődött többet nem csinálta kb 10 hónapos lehetett A kicsi 4, 5 éves most kezdi érteni és visszafogni magát, egyre ritkább, és ha mondom ez nekem nem jó megszeretget, ő játéknak veszi,mikor ütöget.
2023. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
A hajba csak úgy kapaszkodik, mint kb. mindenbe, legalábbis az én fiam. Nekem le akarja harapni az orrom. Igen röhög olyankor, játéknak veszem én is, mert olyan cuki (foga még nincs).
2023. okt. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!