Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor éreztétek azt, hogy...

Mikor éreztétek azt, hogy könnyebb lett a babával? Amikor már tényleg jól éreztétek magatokat mellette?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 12:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
11%
Az első pillanattól. Nem a könnyűség miatt élvezem. A férjemmel se könnyű, mégis jól érzem magam mellette 🤣
2023. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
62%

Amint kibújt :D Onnantól minden csecsemővel járó nehézség sétagalopp volt a terhességemhez képest.


Komolyan. Az sem zavart amikor óránként, masfél óránként kelt, amikor fájt a hasa, amikor beindult a foga. Elfogadtam, hogy ezek vele járnak.

De a terhességem... hát ha arról mesélek bárkinek (aki kérdezi), akkor kb kihalna az emberiség, mert az elmesélésem alapján senki nem vállalna gyereket.


Ha meg az elmúlt 8, lassan 9 hónapról mesélek, akkor még a gyerekvállalással kapcsolatban hezitáló barátnőm is 6 gyereket szeretne :D

2023. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
2%
Nem tudom mi a baj nálatok konkrétan, de ha nem érzed jól magad vele, akkor érdemes szakemberhez fordulni!!!!!!!! Kívánom, hogy minden rendben legyen.
2023. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
4%
Kívánom hogy ez változzon.Remélem nem vettétek fel a csok-ot meg egyéb babaváró hitelt és nem fog születni tesó ebből kifolyólag ha( jólértem) az elsővel se vagy kibékülve.
2023. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

Fiammal az első perctöl könnyű volt.

Lányom 2 éves, meg mindig várom ezt a percet.

2023. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
17%
jól le lettem pontozva.Pedig sok helyen a hitelek miatt születik 2-3 gyerek ..Hagyjuk már hogy nem....
2023. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Nem, fixen nem lesz tesó. Az elsőt is megbántam erőteljesen :(
2023. okt. 22. 13:16
 8/44 anonim ***** válasza:
90%

Kisfiam most 2,5 éves. Most érzem azt hogy igazán jó:) leszámítva amikor épp földhöz veri magát 🤣

Az első pár hónapban szülés után depressziós voltam. Azért nem volt jó.

Utána amíg nem tanult meg járni mindenhol ordított mert járni még ugye nem tudott de már menni akart, elakart érni dolgokat stb és persze nem ment neki

Aztán mikor megtanult járni egesznap rohantam utána. Le se ültem. Esett, kelt.

Majd jött a verekedés a többi kis baratjaval

Tépték egymás haját , karmoltak, haraptak, ordítottak. Azt hitték ez játék.

Most 2,5 éves és végre beszél, elmondja hogy mi a baja, megáll ha kérem, nem szalad el. Nincs verekedés a többi gyerekkel

Most már jelentősen könnyebb és élvezem is.

2023. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%
Mindig lett egy kis könnyítés, majd egy nehezítés 3 hónaposan elmúlt a hasfájás, kicsit jobb lett. 4 hónaposan jöttek az első fogai, megint nehezebb lett. 1 évesen már ki lehetett vele rendesen mozdulni hosszabb időre, nem aludt 2x nappal és mindent megevett, nem kellett szoptatni ha elmentünk valahová. 2 évesen már szépen mondta mit szeretne, megint könnyebb volt. 3 évesen kezdte átaludni az éjszakát, de mellette bedurvult a dackorszak. Most 4 éves, a dac még tart, de megszületett a tesó is, ami valahol nehezítés, de azt is látom ő mennyire örül a kisöccsének és milyen kedvesen bánik vele, ettől megint nagyon boldog vagyok. Szóval ja, ez egy hullámvasút. :D
2023. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%
1,5 éves korára lett könnyebb. Mikor már egyedül is el tudtam vele menni kocsival és nem ordított 5 perc után. Aztán a bölcsi kezdéssel szignifikánsan könnyebb lett.
2023. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!