Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normalis...

Szerintetek ez normalis viselkedes? Nalatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6,5 honapos a kisfiam, kb 3-4 hete kezdodott nala az, hogy egyszeruen alig lehet letenni. Delelotti orakban meg elvagyunk, de akkoris a jatszoszonyegen kell ulnom mellette, kulonben azonnal sikit, sir.

Viszont delutantol, ugy 1 oratol kezdve lefekvesig csak a kezemben vagy hordozoban a hatamon akar lenni, sehogy mashogy nem jo neki. Ha leteszem, amit azert neha muszaj, mert egyreszt nem birom mar fizikailag sokszor, masreszt neha nekem is kene wc-re menni, enni, stb, iszonyatos sirasba kezd, a konnyei is potyognak.


Illetve az oltoztetes es pelenkacsere is altalaban sikitassal es sirassal telik, hiaba probalom elterelni a figyelmet, keptelenseg.


Nalatok is volt ilyen idoszak?


2023. okt. 24. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen,normális. Az én lányom autista, ő meg elvolt magában a kiságyban meg utána a babaszobában is,mikor már mászott. Elmolyolt egyedül.


Az öltöztetés és a pelenkázás nagyon sok babánál ilyen. Majd' mindnél.


Nyugi.

2023. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat, meg tart majd egy jo darabig. A 10 honaposom kb. 5 honaposan kezdte ezt, es igaz kisebb-nagyobb fellangolasokkal, de meg mindig tart.
2023. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első szeparációs korszak, 1,5 3v környékén jön a második.

Teljesen normális életkori sajátosság

2023. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év *
2023. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tart ameddig tart, tuleljuk persze. De megnyugodtam, hogy azert masoknal is elofordul :)
2023. okt. 24. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elejétől ilyen volt a fiam. Nem lehetett vízszintbe tenni csak ha mélyen aludt. Minden más esetben azonnal sírt.

Úgyhogy én 10 hónapig egész nap magamon kézben mindenhogy cipeltem. Amióta jár azóta nem kell állandóan cipelni.

2023. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!