Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ordibál? 6...

Más babája is ordibál? 6 hónapos, ha nincs ölben, nagyon hangosan kiabál. Nem tudom, hogy hogy hallgattassam el. Nagyon fáj már a hátam, nem bírom hordozni.

Figyelt kérdés
Próbáltam játékot adni a kezébe, hasaltatni, ültetni, zenét tenni, egy darabig elfoglalja magát, aztán megint kiabál. Félek nehogy a torka bepirosodjon
2023. okt. 27. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy egy hete tart, nem sírós baba.
2023. okt. 27. 10:55
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem kezdettől fogva ölbebaba volt. Nem lehetett letenni 1 percnél tovább, semmi nem működött. Hordoztam de már azt hittem leszakad a hátam. Elkezdett menni, onnantól elvan.

Altatni még mindig kézben kell nap közben.

Ha csak 1 hete csinálja akkor lehet növekedési ugrás, szepa vagy valami más is.

2023. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nalunk is ez van, 6 honapos. En a sajat fulemet feltem, nem a torkat 🤣

Ugy latom, hogy o nagyon jol birja, haha. Sikit es sir, egesz nap, ha leteszem.


Majd elmulik ez is, habar nyilvan nehez, olyanrol, mint fozes es hazimunka kb mar lemondtam napkozben, egyszeruen eselytelen. Es faj mindenem, kegyetlenul, teljesen le vagyok robbanva fizikailag, de mentalisan is.


Annyit megjegyeznek, hogy ne ultesd, ha meg nem tud.

2023. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Legfontosabb tanács: ha hason hordozod, és azt nem bírod, próbáld ki háton, esetleg oldalt. Ég és föld, komolyan. Háton nekem simán ment másfél éves koráig.


Ha hordozóban jól elvan, akkor valószínűleg anyahiány. Amennyit tudod, vedd ölbe, ha van elérhető nagymama stb., mozgósítsd. A fennmaradó időben ordítani fog, sajnos ez van, ha nem bírod a súlyát, ne hordozd.


Meg lehet próbálni hordozós klubba menni, mert lehet, hogy lenne másik típusú hordozó, ami jobban elosztja a terhet. Lehet, hogy gyógytorna, tartásjavítás is segítene, de az nem túl gyors megoldás.


A saját tapasztalatom az, hogy jobban bírja a hátam a hordozást, mintha folyamatosan felveszem-leteszem a fiam. Nekem a jól megkötött háti hordozótól nem fáj, csak a felveszegetéstől.


Ha hason hordozod, próbáld ki hátul. Úgy fogod érezni, hogy eltűnt a baba súlya.

2023. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk a kezdetektől ez volt, amikor megtanult mászni és ülni addig tartott. Képzelheted.


Légyszíves ne hallgattasd el sehogy. Ő egy csecsemő, így tud kommunikálni, hogy most szüksége van rád.


A torok pirosodását pedig bakteriális vagy vírus fertőzés okozhatja, egyáltalán nem értem, hogy ez hogy jött ide.

2023. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es, esetleg arra van valami tanacsod, hogy mi van akkor, ha a baba nem szeret haton lenni?

Voltam hordozos klubban, ott valasztottam ki a legkenyelmesebb csatos hordozot a babaval egyutt, de a kisfiam csak es kizarolag akkor van el benne, ha halal almos es aludni akar. Minden egyeb esetben csak a kezemben akar lenni, haton nincs el. Ezert faj speciel nekem mindenem, 3-as voltam 😅

2023. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mivel alapból hátfájós vagyok sosem álltam vele, ha más ezt tette akkor rászóltam ülve legyen kézben.

Mikor nagyobb lett a földön ültem vele és így volt a kezembe, ha tetsuett ha nem én nem tudok sétálgatni vele, megszokta.

2023. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“Unatkozo felevesek”. Majd elmulik. Egyszercsak… 😅

6-os, bent az en fiam sem volt el haton csatosban. Ki kell menni vele az utcara, hadd nezelodjon. Azota, miota utcan megszokta, elvan bent is, amig megcsinalom a dolgomat.

2023. okt. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!