Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adtad le szülés után...

Hogyan adtad le szülés után azt a pár plusz kg-ot, ami az úszógumidat kiadja? Hogyan éled meg azt a pár kg-ot, ha világ életeben sovány, lapos hasú nőci voltál?

Figyelt kérdés
Valami hatásos, otthon végezhető torna? Én már nem bírom a saját látványom, pedig nem vészes a poci, de ha leülök, máris hurkásodok.
2010. okt. 19. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hete szültem.Tornázni még nem tudok,így feszesítős testápolóval kenem a hasam és hasleszorító övet hordok.Ennyit tudok tenni.

66 kg voltam terhességem előtt,terhesen 78 kg most 73.Pedig 3700 g volt a babám.

2010. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én rendeltem "Magic Hopp"-ot. hullahopp karika, az ismerőseim ezzel fogytak le hasról... mindenkinek bevállt :


[link]

2010. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az off-ért, de ezt lehet személyesen venni? Jó ez a hullahopp?

Nagyon szeretnék már leadni a hasambol. Tornázom meg minden, de lassan megy lefele és már nagyon zavar. Napont kb fél óra torna és igy sikerül havonta kb 1,5kg-tol megszabadulni. Nem rossz és állitolag igy tartosabb mintha hirtelen menne le, de a hasam az borzasztóan zavar, hogy mér mindig nagy. Egyébként Rubint Rékának a gyakorlatait csinálom.

2010. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
13.46-os vagyok: én megrendeltem egyszerűen és az okt.25-i héten postázzák is. (3900 ft+ 1700 postaköltség ) de az adatlapján ott van minden.
2010. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, lehet beruházok én is egy karikára, mert azt, hogy eljárjak tornázni nehezen tudom megoldani.

Aki a Rubint Rékára tornázik, cd-ről, vagy letöltötte? Engem is érdekelne. Esetleg átküldenéd?

2010. okt. 19. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát először letöltöttem a Rubint Réka Van 5 perced sorozatot és aztán azokat a gyakorlatokat gyurtam össze egy kb 25-30 perces tornává. Nemrég kaptam egy kiadványt a R. Rékáé, de sajnos azt a 30 napos programot nincs időm csinálni. Az napi kb 1 óra lenne, de lehet hogy több és arra időm nincs, és még külön is kellene főzni magamnak (a férjem tuti nem enné meg azokat :) ). DE igy is megvan a havi 1-1,5 kg fogyásom ami szerintem hosszutávon ideális.

Megpróbálom átküldeni,de nem tudom mekkora.

2010. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, lehet nekem is elég lenne az, csak hogy mozogjak is valamit, a felüléseken kívül. Nem kellene csak kb. 4-5 kg-ot leadnom.

Írj privit, válaszolok és akkor meglesz az email-címünk egymásnak.

2010. okt. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!