Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ilyen marad a...

Szerintetek ilyen marad a babám szeme?

Figyelt kérdés

[link]


A képet csatoltam. A most 3 hónapos kislányom szeme ilyen csodálatosan szép 😍 szerintetek ez ilyen marad, vagy megváltozik? Születése óta láttam benne a barna pigmenteket, viszont most sikerült olyan képet csinálnom ahol rendesen látszik. Kisfiam szeme ilyenkor már teljesen sötét barna volt(mai napig az is). Örülnék ha a kislányomnak kék szeme lenne mint az apukájának.🥰 Nos volt valakinek hasonló szemű babája? Milyen lett végül?



2023. okt. 30. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem lesz kék szeme, őszintén szólva én màr erre se mondanám, hogy kék, inkább az a sokszínű babaszem. :)
2023. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már benne van a barna akkor sanszos hogy sőtétedik. A fiamnak sokáig barna kék széllel volt a szeme de már egy pár éve a kék teljesen eltünt és nagyon szép barna lett.
2023. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar eleve nem kék és nem marad ilyen se.
2023. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sötétedni kezdett, már tuti barna lesz.
2023. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kék már nem lesz. De sokáig változik a szemszín, van akinem pár hónaposan már bebarnul, van akinek csak 1-2-3 évesen lesz teljesen az. Szerintem barna lesz, vagy nagyon max zöldesbarna. Az én lányomnak kék a szeme, neki mindig kék is volt. Csak a születéskori sötétkék kivilágosodott egy éves korára.
2023. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kék. A gyerekeim világító kék szemekkel születtek, az apjuk ágáról örökölték. Apa és fia világos kék szemű, a lányunknak 5 évesen bezöldült a szeme.
2023. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kék már most sem. De teljesen be fog barnulni.
2023. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most szerintem éppen félúton van, már nem kék, még nem barna, de affelé tart.

Az én 13,5 hós kisfiamé szinte semmit nem változott születése óta, még mindig ugyanolyan kék, mint az enyém, a pupillája körüli világos sáv is megvan. Szerintem ha nem csak az árnyalata (sötét/világos) változik, hanem maga a szín is, akkor ott szerintem teljesen eltűnik a születéskori szín.

2023. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sem kék. És barna lesz.
2023. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Be fog barnulni. Már most elkezdődött.
2023. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!