Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ilyen marad a...

Szerintetek ilyen marad a babám szeme?

Figyelt kérdés

[link]


A képet csatoltam. A most 3 hónapos kislányom szeme ilyen csodálatosan szép 😍 szerintetek ez ilyen marad, vagy megváltozik? Születése óta láttam benne a barna pigmenteket, viszont most sikerült olyan képet csinálnom ahol rendesen látszik. Kisfiam szeme ilyenkor már teljesen sötét barna volt(mai napig az is). Örülnék ha a kislányomnak kék szeme lenne mint az apukájának.🥰 Nos volt valakinek hasonló szemű babája? Milyen lett végül?



2023. okt. 30. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam nagyon sötét szemmel született. Kb.1 hónaposan kezdett világosodni, 3 hónapos kora körül egyértelműen kék volt már, csak sötét. Aztán kivilágosodott neki, gyönyörű világító kék szeme lett. Most lesz másfél éves, most kicsit zöldes árnyalata lett, szerintem változik neki, nem marad kék.

A te babádnak szerintem barna szeme lesz.

2023. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikus baba szemszín, ami majd bebarnul☹️ Sajnálom, de remélem, azért nem viszed vissza🤣
2023. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó..

Haha jót nevettem..🙄 természetesen barna szemmel is ő lesz számomra a leggyönyörűbb kislány a világon 🥰

2023. okt. 30. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!