Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba mit szokás...

Babalátogatóba mit szokás vinni? Hány hét kell elteljen a szülés után, hogy mehessek? Mekkora értékre kell vásárolni? Unokatestvérem kislánya a baba

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs, hogy mit vehetnék ruhákon kívül
2023. nov. 1. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A 7es nagyon jókat írt, bár én ennyit nem engedhetek meg kiadásának.

Viszont az elmondhatatlanul jól esik az anyukának, apukának, hogy ők is kapnak valamit. Ha én ilyen ajándék csomagot kapnék (vagy kisebbet) biztos, hogy el is írnám magam. Jó, hogy vannak ilyen emberek!

2023. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok * el is sírnám
2023. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy dm utalványnak örültem volna a legjobban (ott abból tud popsitörlőt, pelust, játékot is venni akár, cumit, cumisüveteg.
2023. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a kész ételnek amit csak mikrozni kell , marhára örültem volna😄

Pelus, popsitörlőkendő, praktikus, kell.

2023. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Baratnom szerdan kijott a korhazbol , csutortokon mentem megnezni a babat.

De mi joban vagyunk, tud szoptatni elottem es arrol panaszkodni h tudott e mar wc-re menni szules ota.

Plusz en nem vagyok egy nagy babaimado. Csak a legfrissebb rancos kolykoket szeretem ugy igazan. 😃

Rakott krumplit vittem az anyuka keresere. 😅

ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!