Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babat kilehet vinni a...

4 hetes babat kilehet vinni a levegore? Vagy tenyleg ki kell varni amig letelik a 6 het? Es az is igaz hogy addig senki nem szabad megnezze a csaladon kivul?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hazaértünk a kórházból jöttek a nagyszülők, de a többiek csak 3 hét múlva. 4 hetesen mi már sétáltunk!
2010. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy..nyugodtan ki lehet vinni már most...csak jól bebugyolálva és az arcát gabi lanolinos krémmel bekenni a hideg+kiszáradás ellen. Nővérem a második gyereket simán vitte babakocsiban sétálni egy hetesen! Friss levegőn van a baba és jót alszik.
2010. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6 naposan lovagolni vittük-na jó,nem őt,hanem a felvigyázó rokonokat:)igaz,nyár volt.Én nem tartottam be az ilyaen szabályokat:)
2010. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiviheted.csak jól öltöztesad fel..nekem amugy 2 hetet mondtak hogy nem szabad..április 27.én jöttünk haza a korházból és május elsején ballagásra mentünk...akkor volt 8 napos a fiam! Igaz akkor azért jobb idő volt...
2010. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3 hetesen már vittük babakocsiban. Nagyon élvezte. Vidd csak ki!:))

22/L

2010. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 hetesen "kell" megkezdeni a levegőztetést-sétálást. Mi elöbb kezdtük mert 1,5 hetes volt mikor nagyon szép idő volt, és utánna rosszat mondtak.
2010. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

PErsze, és ti se vegyetek levegőt...

Na ne má...

Persze, hogy ki lehet vinni. Mindkét lányommam mentünk mindjárt sétálni.

És akkor mehet látogató, ha te késznek érzed magad és a helyzetet a látogatók fogadására.

2010. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az én kisfiam október közepén született és mi 2 hetesen már kivittük 1-1 órára. 3 hetesen már minden nap 1,5 óráékat sétáltunk, sőt, el is áztunk egyszer és még csak meg sem fázott.

arra figyelj, hogy ne melegedjen ki, ne izzadjon le, de egyébként nyugodtan viheted

2010. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 hetesen kivittük a kisfiamat (a doki és a védőnő tanácsára), semmi baja nem lett. Hozzánk kb. 3-4 hét elteltével jöttek a rokonok, na nem tömegesen, én ragaszkodtam hozzá, hogy max. 4-en jöjjenek egyszerre, mert a tömeg nem hiányzott.
2010. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 6 hét az anyukának pihenő, nem a babának bezártság. A babát nagyon hamar ki lehet - és ki is kell - vinni sétálni a szabad levegőre. De a rokonok és barátok áradata jól teszi, ha az anyukára való tekintettel igenis kivárja a hat hetet. Ne a frissen szült anyukának kelljen már cakkban állnia, sütnie-főznie-takarítania a vendégekre, meg mosogatnia utánuk. A sógornőmnek ettől ment el a teje: az első két hétben vagy harmincan jöttek hozzájuk babanézőbe, egyszerűen nem hagyták őket békén öszeszokni, nyugodtan szopizni, ő meg olyan típus, hogy körbeugrálja a vendégeket...


A jó vendég a gyermekágy időszakában hoz magával meleg kaját az anyukának, segít a háztartásban, és nagyon rövid ideig marad csak. Nekem erre volt igényem, és én is így tennék más gyermekágyassal.

2010. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!